Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Inspektor Ds. Eksploatacji

Inspektor ds. eksploatacji. Pomorskie. Polonia

Contratación de Oficinistas generales en Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1.    Rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania i podgrzania wody.

2.    Wydawanie warunków technicznych dot. eksploatacji i modernizacji obiektów.

3.    Przygotowywanie projektów umów z przedsiębiorstwami na dostawę mediów i konserwację.

4.    Prowadzenie spraw terenowo- prawnych gruntów.

5.    Prowadzenie spraw związanych z eksploatacją wodomierzy oraz rozliczeń kosztów wody.

6.    Wystawianie faktur.

7.    Przygotowywanie projektów regulaminów i uchwał związanych z zakresem obowiązków.

Praca na czas określony możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony: od 01.06.2024 r. do 30.09.2025 r.

Godzina zakończenia pracy: 15:00

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne

- pozostałe: umiejętności analityczne, znajomość obsługi komputera, w tym arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów (EXEL, WORD);

wykształcenie: średnie zawodowe lub wyższe (techniczne w zakresie instalacji sanitarnych);

Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 113 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz".

Tomasz Pląska, tel.: 883-396-817, email: sekretariatkolejarz.slupsk.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1810StPr/24/0899.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.