Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > gerente de instalaciones culturales > Direktor Javnega Zavoda Zavod Za Kulturo, šport, Turizem In Mladinske Dejavnosti Sevnica - M/ž

Oferta de gerente de instalaciones culturales en Eslovenia (Posavska)

Direktor Javnega Zavoda Zavod Za Kulturo, šport, Turizem In Mladinske Dejavnosti Sevnica - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Otros gerentes de servicios › Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales › gerente de instalaciones culturales.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke v gostinstvu, trgovini na drobno ipd › Menedžerji/menedžerke na področju drugih storitev › Menedžerji/menedžerke športnih, rekreativnih centrov in kulturnih zavodov.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR ZAVODA ZA KULTURO, poskusno delo , Določen čas, 60 mesecev oz. 5 let, polni delovni čas, 40, - VODI POSLOVANJE ZAVODA,

- VODI STROKOVNO PROGRAMSKO DELO ZAVODA,

- USKLAJUJE IN ORGANIZIRA DELOVNI PROCES V ZAVODU,

- PREDLAGA POSLOVNO POLITIKO IN UKREPE ZA NJENO IZVAJANJE,

- SKRBI ZA PREPOZNAVNOST ZAVODA V ŠIRŠEM DRUŽBENEM OKOLJU,

- IZVRŠUJE ODLOČITVE IN SKLEPE, KI JIH SPREJME SVET ZAVODA,

- PRIPRAVLJA PREDLOG FINANČNEGA IN POSLOVNEGA PLANA IN VSE POSAMIČNE ODLOČITVE V ZVEZI Z NJEGOVO IZVRŠITVIJO IN DAJE O NJIH MNENJE IN PREDLOGE,

- SPREJEMA NAČRT NABAV OSNOVNIH SREDSTEV IN INVESTICIJSKEGA VZDRŽEVANJA, NA PODLAGI MNENJA SVETA ZAVODA,

- SKRBI ZA USPEŠNOST, PRODUKTIVNOST IN EKONOMIČNOST POSLOVANJA,

- SKRBI ZA IZPOLNJEVANJE OBVEZNOSTI, KI JIH IMA ZAVOD DO USTANOVITELJA IN ŠIRŠEGA DRUŽBENEGA OKOLJA,

- SKRBI ZA ZAKONITOST DELA ZAVODA,

- SKRBI ZA PRAVILNO MATERIALNO POSLOVANJE ZAVODA IN ŠE POSEBEJ EKONOMSKO SMOTRNO PORABO NJEGOVIH SREDSTEV,

- SKRBI ZA NAMENSKOST PORABE SREDSTEV ZAVODA, DOLOČENE Z FINANČNIM PLANOM ZAVODA,

- SKRBI ZA PRAVILEN ODNOS DO UPORABNIKOV ZAVODA,

- PRIPRAVLJA GRADIVA IN SODELUJE NA SEJAH SVETA ZAVODA,

- NAJMANJ DVAKRAT LETNO POROČA USTANOVITELJU IN SVETU ZAVODA,

- SPREJEMA POSAMIČNE SPLOŠNE AKTE V SKLADU ZA ZAKONOM IN STATUTOM V ZVEZI Z DELOVANJEM ZAVODA,

- SPREJME AKT O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST NA PODLAGI MNENJA ZAVODA,

ITD., Prijava kandidata mora vsebovati: 1. življenjepis kandidata, iz katerega mora biti posebej razvidno izpolnjevanje delovnih in vodstvenih izkušenj, 2. program dela zavoda za nadaljnjih pet let in vizijo razvoja na področju kulture, športa, turizma in mladinskih dejavnosti v Občini Sevnica 3. fotokopijo verodostojnega dokazila o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katerega morata biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, 4. opis delovnih izkušenj in organizacijskih sposobnosti ter fotokopije verodostojnih dokazil, iz katerih je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj ter organizacijskih sposobnosti; kandidat navede datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznemu delodajalcu, ter kratko opiše delo in raven zahtevnosti dela, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu,    5. izjavo kandidata, da:  - je državljan Republike Slovenije, - ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, - zoper njega ni bila vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti,  6. izjavo, da za namen tega razpisnega postopka dovoljuje Občini Sevnica, Glavni trg 19a, 8290 Sevnica, pridobitev podatkov iz 3. in 5. točke iz uradne evidence.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Posavska.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Posavska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA SEVNICA, Glavni trg 19 A, 8290 SEVNICA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STRLEKAR ROMAN
Contact Email: roman.strlekarobcina-sevnica.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG34531.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Otros gerentes de servicios › Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales › gerente de instalaciones culturales ofertadas.