Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Higijeničar / Higijeničarka

Vacante en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Higijeničar / Higijeničarka

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

U skladu s čl. 24. Statuta Javne ustanove ŠPORTSKI OBJEKTI-SPLIT, čl. 15. Pravilnika o sistematizaciji radnih mjesta, te čl. 5. i čl. 7. Pravilnika o provedbi postupka zapošljavanja putem javnog natječaja Ravnatelj i zakonski zastupnik Ustanove Gordon Cerjan, mag. ing. raspisuje:

JAVNI NATJEČAJ

za radna mjesta „Higijeničar/ka“ – 1 (jedan) izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme i 3 (tri) izvršitelja/ice na određeno vrijeme

Kandidati osim uvjeta propisanih Zakonom moraju ispunjavati sljedeće uvjete:

  1. da ima NSS;
  2. da ima državljanstvo RH.

Ugovor o radu se zasniva na neodređeno/određeno vrijeme (uz probni rad) s mjestom rada u Javnoj ustanovi ŠPORTSKI OBJEKTI-SPLIT, Organizacijske jedinice 1., 2. i 3., Osječka br. 11 u Splitu, na puno radno vrijeme.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati u prijavi na javni natječaj dostavljaju svoje osobne podatke te isprave koje su dužni priložiti uz prijavu.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (''Narodne novine'', broj 82/08, 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u ovom tekstu natječaja, a imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju imaju prednost u odnosu na ostale osobe samo pod jednakim uvjetima te se moraju u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo. Osoba koja se u prijavi pozove na to pravo obvezna je priložiti odgovarajuće isprave kao dokaz o statusu te druge dokaze sukladno posebnom zakonu kojim je određeno to pravo. Pod „jednakim uvjetima“ podrazumijeva se situacija u kojoj dva kandidata imaju isti broj bodova na konačnoj rang listi, a prednost pri zapošljavanju ima kandidat koji se u svojoj prijavi pozvao na određeno pravo i isto dokazao s priloženim dokazima.

Osoba koja se pozvala na pravo prednosti na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21) dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, dostaviti sve dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr

Osoba koja se pozvala na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21) dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, dostaviti sve dokaze iz članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa člankom 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje ili potvrdu o priznatom pravu. Osoba koja se pozvala na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, dostaviti i dokaz o invaliditetu, s tim da se pod tim dokazom smatraju javne isprave o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik osoba s invaliditetom iz članka 13. toga Zakona.

Kandidati svojom prijavom na javni natječaj daju svoju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima za potrebe javnog natječaja. Ustanova će s osobnim podacima postupati sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehnika sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa i zlouporabe.

Kandidati mogu prijavu na natječaj dostaviti neposredno na protokol Ustanove ili preporučeno poštanskom pošiljkom na adresu Ustanove sa naznakom za Javni natječaj za radno mjesto „Higijeničar/ka“.

Kandidatom će se smatrati osoba koja podnese pravovremenu i potpunu prijavu te koja ispunjava uvjete iz javnog natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave se neće razmatrati.

Rok za podnošenje prijave kandidata je 8 (osam) dana od dana objave javnog natječaja na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje u Splitu, web stranici Ustanove i oglasnim pločama Ustanove.

Odluka o izboru kandidata dostavlja se javnom objavom na web stranici Ustanove. Dostava svim kandidatima smatrat će se obavljenom istekom 8 (osmog) dana od dana javne objave na web stranici Ustanove.

Kandidati moraju priložiti sljedeće:

  • prijava;
  • životopis;
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (kopija domovnice, važeće putovnice ili osobne iskaznice);
  • dokaz o stručnoj spremi (original ili kopija svjedodžbe ovjerena kod Javnog bilježnika);
  • potvrdu ili elektronični zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog Zavoda za mirovinsko osiguranje, a koji mora sadržavati i podatke o poslodavcu, početku rada i osiguranju (e - radna knjižica);
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne stariji od 15 (petnaest) dana od dana objave natječaja.

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke tražene u javnom natječaju.

Temeljem čl. 12 Ustava RH hrvatski jezik i latinično pismo su u službenoj uporabi u Republici Hrvatskoj. Slijedom navedenog sva dokumentacija mora biti na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu. U protivnom se prijava neće smatrati urednom.

S osobama koje ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja i stekle su status kandidata prijavljenog na natječaj biti će obavljen intervju.

Javna ustanova ŠPORTSKI OBJEKTI-SPLIT pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti, kao

i dijela natječaja ne navodeći pritom razloge poništenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ŠPORTSKI OBJEKTI - SPLIT.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Osječka 11, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2504801.

Ver las 412 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.