Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Kotisiivooja, Pohjois-karjalan Marttapalvelut Oy, Joensuu

Ofertas de trabajo de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Finlandia (Pohjois-Karjala)

Kotisiivooja, Pohjois-karjalan Marttapalvelut Oy, Joensuu

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Esimme Pohjois-Karjalan Marttapalveluihin kotiaputyöntekijää.

Työntekijältä toivomme oma-aloitteisuutta, luotettavuutta ja asiakaslähtöisyyttä. Työtehtävistä suurinosa on kotisiivousta asiakkaiden kotona sekä asiakkaiden asiointi- ja ulkoilutusapua.

Toimimme Joensuun alueella ja lähikunnissa, joten edellytämme tehtävään ajokorttia ja oman auton käyttöä. Lisäksi luemme eduksi siivousalan koulutuksen ja/tai aiemman kokemuksen kotityöpalvelusta. Perehdytämme kuitenkin työhön, joten ensisijaisesti etsimme toimeen tarttuvaa tekijää.

Viikottainen työaika on 0-37,50 tuntia. Työt alkavat sopimuksen mukaan.

Toivomme hakemuksia mahdollisimman pian, viimeistään 15.5.2024 mennessä s-postitse osoitteeseen pohjois-karjalamartat.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Karjala.

Ver 110 ofertas de trabajo en "Pohjois-Karjala" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pohjois-Karjalan Marttapalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:6fb0666f-f74f-4eff-9301-bcfacfd174f3.

Ver las 149 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.