Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Viherrakennustyöntekijä, 8 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Trabajos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de podador de árboles/podadora de árboles

Viherrakennustyöntekijä, 8 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakkaillemme viherrakentajia Helsinkiin, Vantaalle ja Espooseen.

Työ on sesonkityötä joka sopii keikkatyöksi esim. opiskelijoille tai lisätienistiksi kenelle hyvänsä joka selviää työstä satoi tai paistoi.

Lisäksi haemme joukkoon kokeneita vihertyöntekijöitä joilta onnistuu myös maisemointi suunnittelu ja maanmuokkaus koneiden ajo.

Työ on mm. pihojen ja leikkitelineiden kasaamista sekä kukkaistutus alueiden rakentamista.

PS. ahkerille kavereille on tarjolla muuta keikkatyötä sesongin päätyttyä

Edellytämme

      reipasta asennetta

      oma-aloitteisuutta

      suomen kielen ymmärrystä

      B-ajokorttia

Tarjoamme

      työterveyshuollon

      laadukkaat työvaatteet

      vähintään TES:sin mukaisen palkan

Lisätietoja saat Jyri Kujalalta 0505431782 tai infokaveriontti.fi

Kiinnostuitko? Rekisteröidy työnhakijaksi oheisen linkin kautta.

Aloitamme haastattelut jo haun aikana ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Ota heti yhteys 0105080611, tehdään yhdessä työllistymissuunnitelma juuri sinulle!

Kaveriontti on uuden ajan henkilöstöpalvelu yritys, jolla on työpaikka juuri sinulle!

Kaveriontilla sinä et ole vain se joku, vaan sinä olet meidän kaveri. Olemme mukavia kavereita kaikki yhdessä ja annamme jokaiselle mahdollisuuden löytää juuri sen oikean työn - siksi haluat olla meillä töissä olitpa sitten vasta-alkaja tai jo kokenut ammattilainen!

Onnistuminen ei ole sattumaa, koska toimimme hyvällä energialla ja huolehdimme sinusta aidosti. Löydämme sinulle sopivimman työpaikan haluatpa sitten lyhyeen- tai pitkäaikaiseen työsuhteeseen.

Päätoimialojamme ovat rakentaminen, logistiikka, autoala, siivous, kiinteistöhuolto ja elintarvikeala.

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1124 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 8.

Empleador: Kaveriontti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:4ddc5ffe-2699-44d0-9e61-1dd42f4b4ebe.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.