Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Nastavnik/ca Biologije I Kemije

NASTAVNIK/CA BIOLOGIJE I KEMIJE. Croacia

Búsqueda en Croacia de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10- ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 126/12- pročišćeni tekst, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23 156/23) te Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Ekonomskoj školi Pula (KLASA: 600-01/19-03/13 URBROJ: 2163-04-02/1-19-2 od 26.4.2019. godine) i Izmjena i dopuna Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Ekonomskoj školi Pula (KLASA: 600-01/20-03/7, URBROJ: 2163-04-02/1-20-1 od 28.9.2020. godine), Ekonomska škola Pula, Kovačićeva 3, OIB:47059499324, raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

• Nastavnik/ca biologije i kemije, određeno nepuno radno vrijeme od 10 sati nastave tjedno (zamjena), 1 izvršitelj/ica (m/ž)

UVJETI:

  • Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa propisani Zakonom o radu (Narodne novine broj 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 64/23)
  • Posebni uvjeti propisani Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13,152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23) i Pravilnikom o stručnoj spremi I pedagoško- psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN 1/96, 80/99)

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

  • životopis,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  • dokaz o stečenim pedagoškim kompetencijama (ako ih je kandidat/kinja stekao/la),
  • dokaz o državljanstvu,
  • uvjerenje da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 30 dana od dana objave natječaja),
  • elektronički zapis o radno-pravnom statusu (potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), ne starije od 30 dana od dana objave natječaja,

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a prije zasnivanja radnog odnosa izabrani kandidat dostavit će na uvid originalne dokumente.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi pozvati se na to pravo koje ostvaruju samo pod jednakim uvjetima te uz prijavu, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti sve propisane dokaze prema posebnom zakonu.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21, 153/23) uz prijavu na natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju navedene na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju navedene na mrežnoj stranici Ministarstva Hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju, sukladno čl. 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03,148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na oglas dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidati/kinje prijavom daju suglasnost za obradu osobnih podataka navedenih na svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Sve kandidate koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete iz natječaja Povjerenstvo za vrednovanje kandidata poziva na razgovor (intervju) prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanju u Ekonomskoj školi Pula te Izmjenama i dopunama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Ekonomskoj školi Pula, koji su dostupni na mrežnim stranicama škole:

Obavijest o vremenu i mjestu održavanja razgovora (intervjua) bit će objavljena na mrežnoj stranici škole http://ss-ekonomska-pu.skole.hr/ najmanje 5 dana prije dana utvrđenog za razgovor s kandidatima, u skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka.

Kandidat/kinja koji nije pristupio razgovoru (intervjuu) ne smatra se kandidatom.

Rok za podnošenja prijave na natječaj je osam (8) dana od objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Natječaj je otvoren od 13. do 21. svibnja 2024. godine.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se osobno ili poštom na adresu:

Ekonomska škola Pula

Kovačićeva 3

52100 Pula

s naznakom „za natječaj: nastavnik/ca biologije i kemije”

Kandidati prijavljeni na natječaj bit će obaviješteni o rezultatima natječaja sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja, na isti način i u istom roku, objavom na mrežnim stranicama škole.

Ravnatelj

Petko Radulović, dipl.oec.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: EKONOMSKA ŠKOLA PULA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Ekonomska škola Pula, Pula

Zamolba: Ekonomska škola Pula, Kovačićeva 3, 52100 Pula

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2504014.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.