Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica Predškolske Djece

Ofertas de trabajo de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/odgojiteljica Predškolske Djece

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97, 107/07, 94/13,98/19,57/22 i 101/23), Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Mali princ“, Uz pjacu 17, 21420 Bol, dana 10.svibnja 2024. objavljuje

NATJEČAJ

za prijem radnika na radno mjesto

ODGOJITELJ/ICA – PREDŠKOLSKE DJECE - na NEODREĐENO , puno radno vrijeme, - 1 IZVRŠITELJ, upražnjeno radno mjesto

Uvjeti za radno mjesto su: članak 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23)

· Poslove odgojitelja djece od navršenih šest mjeseci života do polaska u osnovnu školu može obavljati osoba koja je završila studij odgovarajuće vrste za rad na radnome mjestu odgojitelja, a koji može biti:

a) preddiplomski sveučilišni studij,

b) preddiplomski stručni studij,

c) studij kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima,

d) diplomski sveučilišni studij,

e) specijalistički diplomski stručni studij

Uz prijavu treba priložiti:

· životopis;

· presliku dokaza o stručnoj spremi;

· dokaz o radnom iskustvu, presliku potvrde iz elektronske baze podataka HZMO o dosadašnjem radnom iskustvu;

· uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 6 mjeseci od objave natječaja) da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)

· uvjerenje nadležnoga suda (ne starije od 6 mjeseci od objave natječaja) da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25.st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)

· presliku dokaza o položenom stručnom ispitu ako je položen (na natječaj se može javiti i pripravnik koji ima obvezu polaganja stručnog ispita)

· presliku domovnice.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uvjet: Pristupnici na natječaj moraju ispunjavati uvjete iz članka 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema pozitivnim propisima RH dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti propisane dokaze o tom pravu te ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1.- 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju prava prednosti iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne

informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju,

potražiti na sljedećoj poveznci :

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti poštom na adresu Dječji vrtić „Mali princ“, Uz pjacu 17, 21420 Bol, ili e-mailom na adresi : infomaliprinc.com.hr u roku osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na mrežnim stranicama vrtića

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.

Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.

Obavijest o rezultatima natječaja bit će objavljeni na mrežnoj stranici vrtića.

Osoba za kontakt je Breza Marinković, DV „Mali princ“, 098 412 175

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da vrtić kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti se i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno zakonskim propisima.

Ovaj natječaj će se objaviti na mrežnim stranicama Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje, oglasnoj ploči i mrežnoj stranici DV „Mali princ“ Bol, dana 10. svibnja 2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ MALI PRINC.

Instrucciones para solicitar:

Email: brezamarinkovicyahoo.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2503889.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.