Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Telefonistas > Terenski/a Prodajni/a Predstavnik/ca Za A1 Usluge

TERENSKI/A PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CA ZA A1 USLUGE. Croacia

Contratación en Croacia de Telefonistas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Telephone switchboard operators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Poslodavac nudi:

• uz fiksnu plaću, mjesečnu priliku za ostvarenje prodajnih bonusa sukladno ostvarenim rezultatima

• mjesečne dodatne fiksne financijske pogodnosti

• smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)

• božićnicu i poklon bonove za djecu

Ostale pogodnosti:

• mogućnost napredovanja i povećanja plaće nakon tri mjeseca od početka rada te izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji

• MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu

• razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge

• priliku za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama te team building aktivnostima

• početnu edukaciju u moderno opremljenom prostoru

• slobodne dane za volontiranje i davanje krvi

• ugodnu radnu atmosferu i timski duh

Opis posla:

• direktna prodaja cjelokupnog portfelja usluga privatnim korisnicima i prodajno savjetovanje

• održavanje postojeće baze korisnika te rad na povećanju baze novih korisnika

• dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje

• promicanje imidža tvrtke kroz prikladan profesionalni stav te orijentaciju prema korisniku tijekom cijeloga prodajnog procesa

Uvjeti:

• poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)

• pozitivan stav i proaktivan pristup

• odgovornost i usmjerenost na zadatke

• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine

• korisnički orijentiran pristup

• motiviranost i orijentiranost prema rezultatu

Zainteresirani kandidati/kinje se na natječaj prijavljuju slanjem životopisa.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zivotopiselectus.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477804.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas ofertadas.