Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > řidič - Servisní Techniky Sk. C, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

ŘIDIČ - SERVISNÍ TECHNIKY SK. C, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Empleos en Středočeský kraj (República Checa) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Řidiči a obsluha pojízdných zařízení › Obsluha pojízdných zařízení › Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: doprava a instalace mobilních toalet a předmětů pronájmu zákazníkům, jednání se zákazníky při předání, servisu či odvozu mobilních toalet, provádění pravidelného servisu mobilních toalet, provádění drobných oprav mobilních toalet;

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny sk. C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o sk. E), praxe v řízení nákladního vozidla výhodou (absolventi u nás mohou svou kariéru nastartovat i bez předchozí praxe), vysoké pracovní nasazení a fyzická zdatnost

spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování;

Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 30 let, přidělené stálé vozidlo, pravidelně obnovujeme a udržujeme vozový park (Mercedes Benz), motivační platové ohodnocení dle délky trvání pracovního poměru, finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích, příplatky za přesčasy nad rámec zákona, náborový příspěvek 20.000 Kč, 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvek na penzijní a životní pojištění, nadstandardní ochranné pracovní pomůcky, zdarma očkování proti žloutence, parkování v areálu společnosti;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky: 8:00 - 16:00 hod.

Región: Středočeský kraj.

Ver 132 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: TOI TOI, sanitární systémy, s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. David Kopecký, Vedoucí pobočky. Tel.: +420 602 317 615. E-mail: pracetoitoi.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 317 615
  • Correo electrónico: pracetoitoi.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:28738100761.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras ofertadas.