Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Psicólogos > Stručni Suradnik/ica Psiholog

STRUČNI SURADNIK/ICA PSIHOLOG. Croacia

Contratación en Croacia de Psicólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Psychologists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12.,16/12, 86/12.,126/12.,94/13., 152/14. ,7/17. , 68/18.,98/19, 64/20, 151/22,156/23) , ravnateljica Osnovne škole Koprivnički Bregi donosi

O D L U K U

o raspisivanju natječaja

Raspisuje se javni natječaj za popunu radnog mjesta:

1. STRUČNI SURADNIK/ICA - PSIHOLOG- 1 izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno, nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno Zakonu o radu, kandidati moraju ispuniti i posebne uvjete:

- poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada,

- odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105.stavka 12. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br.87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12., 16/12, 86/12.,126/12., 94/13., 152/14.,7/17., 68/18., 98/19, 64/20,151/22,156/23) te članka 29. točka b) Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN br. 6/2019, 75/2020) .

Kandidati koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su dostaviti:

- vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj

- životopis

- diploma, odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o položenom stručnom ispitu, ako je položen

- dokaz o državljanstvu

- dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ne starije od 60 dana od dana objave natječaja)

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka. Kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti izvornike ili ovjerene preslike traženih isprava prije zaključivanja ugovora o radu.

Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08 i 69/17.), na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19 , 84/21, 156/23), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (članak 103.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (članak 49.st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se poštom ili neposredno na adresu :

OSNOVNA ŠKOLA KOPRIVNIČKI BREGI, TRG SVETOG ROKA 2, KOPRIVNIČKI BREGI s naznakom: „ZA NATJEČAJ“ uz naziv radnog mjesta na koje se javljaju.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Koprivnički Bregi (www.os-koprivnicki-bregi.skole.hr) te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje .

Osoba koja ne podnese pravovremenu i potpunu prijavu ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i ne obavještava se o razlozima zašto se ne smatra kandidatom natječaja.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja te čije su prijave pravodobne i potpune, provest će se vrednovanje sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Koprivnički Bregi .

Sadržaj i način vrednovanja bit će objavljeni na mrežnoj stranici Osnovne škole Koprivnički Bregi www.os-koprivnicki-bregi-skole.hr.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka, objavit će se na mrežnoj stranici Škole . Navedenom objavom rezultata natječaja smatrat će se da su svi kandidati obaviješteni te im se pojedinačne obavijesti neće dostavljati.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu Osnovnoj školi Koprivnički Bregi da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podatka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine br. 42/18)

Natječaj će se objaviti na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Osnovne škole Koprivnički Bregi te na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 10.5.2024 godine, a trajat će do 18.5.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA KOPRIVNIČKI BREGI.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: TRG SV. ROKA 2, KOPRIVNIČKI BREGI

Zamolba: TRG SVETOG ROKA 2, KOPRIVNIČKI BREGI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2502879.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos ofertadas.