Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > tornero/ tornera > Cnc-koneistajia, 3 Paikkaa, Ja-mi Group Finland Oy, Uusimaa - Ja-mi Works

CNC-Koneistajia, 3 paikkaa, Ja-Mi Group Finland Oy, Uusimaa - Ja-Mi Works

Empleo en Finlandia de tornero/ tornera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Sepät, työkaluntekijät ja koneenasettajat › Koneenasettajat ja koneistajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko perustaidot omaava koneistaja, jolla on ohjelmointitaito ja olet jo jonkin verran tehnyt jotain koneistusta?

Odotamme hakijoilta:

- Kokemusta CNC-koneistuksesta ja ohjelmoinnista

- Tulet toimeen tiimissä

- Hyvää asennetta työntekoa kohtaan

- Vuorotyövalmiutta

Tarjoamme:

- Työehtosopimuksen mukaisen palkkauksen

- Modernit työtilat ja -koneet

- Työterveyshuollon

Jos kiinnostuit, ota heti yhteyttä:

Jouni Kontunen 044 2493350 tai jouni.kontunenjamiworks.com

Hakemukset 19.5.2024 mennessä jouni.kontunenjamiworks.com

Ja-Mi Works tarjoaa henkilöstöpalveluja teollisuuden alan yrityksille. Olemme reilu ja luotettava kumppani asiakkaillemme, pitäen myös työntekijöidemme puolta. Tunnustuksena erinomaisesta palvelusta ja sen tuomasta kasvusta - meidät valittiin kotialueemme Vuoden Yritykseksi 2023.

Vuorotyö

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 3.

Empleador: Ja-Mi Group Finland Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:457e3218-76d8-4ca3-b370-265829b07814.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.