Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Zdravstveni/a Djelatnik/ca U Sustavu Socijalne Skrbi (medicinska Sestra/tehničar)

ZDRAVSTVENI/A DJELATNIK/CA U SUSTAVU SOCIJALNE SKRBI (MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR)

Vacante de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za zaposlenike u javnim službama (NN 29/2024) i članka 16. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrbi (NN 61/2018), ravnateljica Centra za odgoj i obrazovanje Lug raspisuje

NATJEČAJ

Za prijem u radni odnos na neodređeno puno radno vrijeme – 1 izvršitelj

  1. Zdravstveni djelatnik u sustavu socijalne skrbi (medicinska sestra/tehničar)

Uvjeti:

1. Stručni studij sestrinstva ili srednjoškolsko obrazovanje za medicinske sestre

2. Položen stručni ispit

3. Odobrenje za samostalan rad

3. 2 godine radnog iskustva

4. Nepostojanje zapreke iz članka 261. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 46/22, 119/22)

Uz prijavu na natječaj obvezno priložiti

  1. Životopis
  2. Presliku dokaza o hrvatskom državljanstvu
  3. Presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi
  4. Presliku dokaza o položenom stručnom ispitu
  5. Preslika dokaza odobrenja za samostalan rad
  6. Presliku potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu (ne starije od 30 dana od dana objave natječaja)
  7. Presliku uvjerenja nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Kandidat/kinja koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kandidatkinje samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koja se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (”Narodne novine” br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na javni natječaj dužan/dužna je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze o invaliditetu. Dokazom o invaliditetu, u smislu Zakona, smatraju se javne isprave o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom.

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17, 98/19 i 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. st. 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 (https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf)

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze utvrđene na https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 (https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf)

Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenom presliku uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike.

Do donošenja odluke o izboru, natječaj može biti poništen bez obrazloženja. Rezultati javnog natječaja oglasit će se na službenim stranicama Centra za odgoj i obrazovanje Lug. Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja što uključuje i objavu obavijesti o izabranom kandidatu na službenoj stranici Centra.

Kandidati koji ispunjavaju opće uvjete iz ovog natječaja, a podnijeli su pravovremene i potpune prijave, biti će pozvani na usmeni razgovor. O vremenu usmenog razgovora kandidati će biti obaviješteni putem elektronske pošte i telefonski, nakon isteka roka navedenog za dostavljanje dokumentacije.

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Kandidati/kinje će biti obaviješteni o rezultatima javnog natječaja putem mrežne stranice Centra (https://centar-lug.hr/natjecaji/) u roku od 15 dana od dana sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom/kinjom.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Centar za odgoj i obrazovanje Lug, kao voditelj zbirke podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka u skladu sa zakonskim propisima.

Prijave na natječaj podnose se Centru za odgoj i obrazovanje Lug, u roku od 8 dana od dana objave u Narodnim novinama s naznakom „Za natječaj“, preporučenom poštom na adresu Kneza Zdeslava 2, 10432 Lug Samoborski ili osobno na adresu Centra za odgoj i obrazovanje Lug.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE LUG.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Centar za odgoj i obrazovanje Lug. Kneza Zdeslava

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495330.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.