Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

ODGOJITELJ/ICA. Croacia

Trabajo de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), članka 43. Statuta Dječjeg vrtića MATIJE GUPCA te Odluke Upravnog vijeća raspisuje se

N A T J E Č A J

za radno mjesto

ODGOJITELJ/ICA

- 1 izvršitelja/ice u radni odnos na određeno vrijeme - puno radno vrijeme- zamjena

UVJETI za radno mjesto odgojitelja/ice su:

Uvjeti prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/03, 98/19, 57/22, 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97)

Za oglašeno radno mjesto mogu se prijaviti osobe oba spola, sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17).

Radni odnos ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23).

PRIJAVA na natječaj mora biti vlastoručno potpisana, sadržavati naznaku radnog mjesta (ODGOJITELJ/ICA - ZAMJENA) za koji se kandidat/kinja prijavljuje i potrebno joj je priložiti sljedeće dokumente (preslika):

- Životopis

- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- Potvrda / elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima (stažu)

evidentiranim u bazi podataka HZMO, ne starije od mjesec dana od objave natječaja

- Dokaz o državljanstvu

- Uvjerenje da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela

navedenih u čl. 25. st.1.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“

10/97,107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), ne starije od mjesec dana od objave natječaja

- Uvjerenje da se protiv kandidata/kinje ne vodi prekršajni postupak za neki od prekršaja navedenih u

čl. 25. st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ 10/97,107/07,

94/13, 98/19, 57/22, 101/23), ne starije od mjesec dana od objave natječaja

Kandidat/kinja koji/a bude izabran/a u obvezi je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika, sukladno Zakonu o javnom bilježništvu (NN 78/93, 29/94, 162/98, 16/07, 75/09, 120/16, 57/22).

Nepotpune, nepravodobne, nepotpisane prijave te one dostavljene putem elektroničke pošte neće se uzimati u razmatranje.

Kandidati/kinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s

invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu, na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), dužni su, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti sve potrebne dokaze iz članka 103. navedenog Zakona.

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati/kinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane čl. 49. st. 1. navedenog Zakona.

Kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

U skladu s Uredbom EU 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17.04.2016. te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objavljivanja natječaja.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom podnose se poštom ili neposredno na adresu: Dječji vrtić MATIJE GUPCA, Ulica braće Cvijića 18, 10 000 Zagreb, s naznakom „ ZA NATJEČAJ ODGOJITELJ/ICA - ZAMJENA“

Obavijest o izboru kandidata/tkinje i preuzimanju dokumentacije biti će objavljena na mrežnoj stranici Vrtića http://www.vrtic-matijegupca.zagreb.hr/ u roku od osam dana od dana donošenja odluke.

Natječaj je objavljen 25. travnja 2024. godine na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Dječjeg vrtića MATIJE GUPCA i traje do 3. svibnja 2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić MATIJE GUPCA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ULICA BRAĆE CVJEĆA 18, 10000 ZAGREB

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2494980.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.