Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ayudantes de cocina > Radnik/ca U Ugostiteljstvu U Podružnici Vladimir Nazor

RADNIK/CA U UGOSTITELJSTVU U PODRUŽNICI VLADIMIR NAZOR

Contrato en Croacia de Ayudantes de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Food preparation assistants › Food preparation assistants › Kitchen helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Što nudimo?

•ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 3 mjeseca

•mjesečnu bruto plaću u iznosu 1.083,22 € + dodatne mjesečne primitke u neto iznosu 176,66 € plaćenu godišnju kartu za gradski i međugradski prijevoz

•dodatnu godišnju nagradu, regres, božićnicu, dar za djecu mlađu od 15 godina povodom Sv. Nikole te dar u naravi za Uskrs

•sva ostala prava prema Kolektivnom ugovoru koji možete pronaći na linku: www.zgh.hr.

Opis poslova:

•održava čistoću radnog prostora, radnog pribora i pripadajućih skladišta

•čisti, pere i priprema namirnice po uputi kuhara

•obavlja poslove pripreme restorana/terase za posluživanje obroka te poslužuje goste za vrijeme objeda

•prikuplja i pere posuđe nakon objeda

•za svoj rad odgovara šefu kuhinje i/ili šefu restorana i/ili voditelju

•obavlja primarne i srodne poslove po nalogu šefa kuhinje i/ili šefa restorana i/ili voditelja

Mjesto rada: Zagreb - Sljeme

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme, uz ugovaranje probnog rada

Uvjeti za obavljanje poslova:

•zdravstvena sposobnost za obavljanje navedenih poslova, prije zapošljavanja odabrani kandidati se upućuju na utvrđivanje zdravstvene sposobnosti sukladno zakonskim i podzakonskim propisima

Posebni uvjeti:

•dobre motoričke sposobnosti i tjelesna kondicija

Dokazi uz ponude:

•zamolba/životopis

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 8 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu: Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Radnik u ugostiteljstvu (m/ž) u podružnici Vladimir Nazor – Sljeme”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2496073.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina ofertadas.