Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Especialistas en políticas de administración > Specjalista W Dziale Rozwoju I Jakości

specjalista w Dziale Rozwoju i Jakości. Śląskie

Empleo de Especialistas en políticas de administración en Śląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

- przygotowanie i publikacja ogłoszeń o zamówieniach w oficjalnych publikatorach krajowych i unijnych

- przygotowanie niezbędnej do wszczęcia postępowania dokumentacji (tj. projekty SIWZ, zaproszeń do składania ofert i negocjacji, protokołów wraz z ich załącznikami)

- przyjmowanie ofert składanych w toczących się postępowaniach

- przygotowanie propozycji rozstrzygnięć w postępowaniach

- przygotowanie dokumentacji dla projektów finansowanych z zewnętrznych środków, w szczególności pochodzących z funduszy i programów UE oraz grantów, dotacji i projektów o charakterze wewnątrzkrajowym

- pełnienie roli Opiekuna projektu, w tym przygotowanie i weryfikacja umów i zmian w umowach o dofinansowanie, monitorowanie projektów, udzielanie wyjaśnień/odpowiedzi na pytania Wnioskodawców i Beneficjentów

- archiwizacja dokumentacji postępowań.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- inne zawody: Specjalista do spraw zamówień publicznych, staż: 2 lat - konieczne

- pozostałe: wykształcenie minimum średnie, udokumentowane min. 2 lata pracy w obszarze zamówień lub pozyskiwania funduszy zewnętrznych, bardzo dobra znajomość programu Office, znajomość zagadnień związanych z prawem zamówień publicznych, obsługa platform zakupowych

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty lub mailowy: sekretariatrpwikzawiercie.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 475 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Agnieszka Mazur, tel.: 32 67 218 16 wew. 25, email: sekretariatrpwikzawiercie.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1357StPr/24/0065.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.