Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Psicólogos > Psiholog/inja U Kući Za Djecu Bez Odgovarajuće Roditeljske Skrbi

PSIHOLOG/INJA U KUĆI ZA DJECU BEZ ODGOVARAJUĆE RODITELJSKE SKRBI

Oferta de Psicólogos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Psychologists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Usmjerenost na rad s djecom 5-18 godina bez adekvatne roditeljske skrbi u smislu njihovog osnaživanja i doprinosa odgoju, obrazovanju, razvijanju životnih vještina i pripremi za samostalan život; organizira i provodi različite primjerene radionice te doprinosi osmišljavanju njihovog slobodnog vremena, razvoju navika i osobnih resursa; radi na provođenju individualnog i grupnog rada s djecom u smislu praćenja njihovog razvoja te uklanjanju posljedica traumatskih iskustava; testira ili upućuje djecu u vanjske institucije po potrebi i surađuje posebno s institucijama za mentalno zdravlje djece; radi na povezivanju s obitelji ukoliko je to moguće; doprinosi trajnijim rješenjima zbrinjavanja djece; sudjeluje u organiziranju i aktivnostima života u kući  te doprinosi izgrađivanju sigurnom okruženju i obiteljskom ozračju  Kuće ; doprinosi  osnaživanju timskog rada u kući i podrška je odgajateljskom timu

Razina obrazovanja:*  VSS/MAG

Uvjeti:

završen sveučilišni studij psihologije u skladu s propisima kojima se regulira psihološka djelatnost i odobrenje za rad nadležne komore.

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti slijedeće dokumente:

- životopis,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika),

- licenca za rad nadležne komore

- dokaz o položenom stručnom ispitu (preslika), neobavezno

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice),

- ERPS (elektronički zapis radno-pravnog statusa) iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - ne starija od 30 dana,

- potvrda liječnika o zdravstvenom statusu – ne starija od 30 dana,

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl. 25 st. 1 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN  94/13), ne starije od 6 mjeseci.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: CARITAS ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: prijemni.uredczn.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495206.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos ofertadas.