Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada > Lisař - Obsluha Tlakového Licího Stroje + Náborový Příspěvek 25 Tis. Kč, Obsluha Zařízení Ve Slévárenství (taviči, Slévači)

Empleos de operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada en República Checa (Olomoucký kraj)

Lisař - Obsluha Tlakového Licího Stroje + Náborový Příspěvek 25 Tis. Kč, Obsluha Zařízení Ve Slévárenství (taviči, Slévači)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Obsluha stacionárních strojů a zařízení › Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů › Obsluha zařízení na zpracování kovů.

Descripción de la oferta de trabajo:

ALW INDUSTRY s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen pro automobilový průmysl.

LISAŘ – Obsluha tlakového licího stroje, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE

•    Obsluha automatického pracoviště tlakového licího stroje

•    Kontrola kvality výrobků dle návodky

•    Základní údržba stroje a pracoviště

OČEKÁVÁME:

•    SOU nejlépe technické či elektro, popř. praxe ve výrobní společnosti výhodou/např. vstřikování plastů/

•    Manuální zručnost

•    ochota práce v nepřetržitém provozu 12 hod směny od 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, krátký a dlouhý týden

Co nabízíme:

•    Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti

•    Náborový příspěvek 25.000 Kč

•    Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

•    Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování

•    Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období

•    Čtvrtletní prémie

•    Zvýhodněný firemní tarif T-mobile

•    Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:

U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Tel: 587429106         Email: personalnialw.cz

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 41 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: ALW INDUSTRY, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Markéta Jemelková, personalista. Tel.: +420 587 429 106. E-mail: personalnialw.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 587 429 106
  • Correo electrónico: personalnialw.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:17421730785.

Ver las 16 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de máquina de colada/operadora de máquina de colada ofertadas.