Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > economista > Višji Svetovalec Za Področje Financ - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA PODROČJE FINANC - M/Ž. Obalno-kraška

Búsqueda en Obalno-kraška (Eslovenia) de economista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk › Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMIST ZA BANČNIŠTVO IN FINANCE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRIPRAVA, KOORDINACIJA PRIPRAVE IN IZVAJANJA PRORAČUNA, ZAKLJUČNEGA RAČUNA OBČINE,

SKRB ZA IZVRŠEVANJE PRORAČUNA SKLADNO S PREDPISI, SPREMLJANJE IN NADZOR NAD PORABO SREDSTEV PRI PRORAČUNSKIH UPORABNIKIH,

RAČUNOVODSTVO ENOTNEGA ZAKLADNIŠKEGA RAČUNA,

PRIPRAVA SPLOŠNIH AKTOV S PODROČJA JAVNIH FINANC,

DELA IN NALOGE NA PODROČJU OBRAČUNA PLAČ IN DRUGIH PREJEMKOV (DELOVNI ČAS, POTNI NALOGI, SEJNINE IPD),

DELA IN NALOGE NA PODROČJU UPRAVLJANJA S PROSTIMI DENARNIMI SREDSTVI,

SKRB ZA ADMINISTRATIVNO IN STROKOVNO PODPORO NADZORNEMU ODBORU,

OBRAČUN AMORTIZACIJE,

DELA IN NALOGE V ZVEZI S FINANČNIM PREMOŽENJEM OBČINE,

PREMOŽENJSKA BILANCA OBČINE, NAČRTOVANJE LIKVIDNOSTI (NAČRTI LIKVIDNOSTI),

SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU CEN ZA IZVAJANJE JAVNIH SLUŽB IN DRUGIH STORITEV OBČINE,

VODENJE OSNOVNIH SREDSTEV OBČINE TER SODELOVANJE PRI IZVEDBI INVENTURNEGA POPISA, NADOMEŠČANJE V PRIMERU ODSOTNOSTI JAVNEGA USLUŽBENCA, ZADOLŽENEGA ZA RAČUNOVODSTVO, INVESTICIJE, JAVNA NAROČILA,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, OBVEŠČANJE ŽUPANA IN DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE O MOREBITNIH NEPRAVILNOSTIH TER PREDLAGANJE USTREZNIH UKREPOV,

ORGANIZIRANJE SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI; SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV; SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI TER NALOG PO NAVODILU ŽUPANA ALI DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE.

, VSI POGOJI ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA IN DOKUMENTACIJA, KI JO MORAJO KANDIDATI PRILOŽITI PRIJAVI, JE OBJAVLJENA NA SPLETNI STRANI OBČINE KOMEN - WWW.KOMEN.SI.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 223 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: OBČINA KOMEN, Komen 86 , 6223 KOMEN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠTOK ANDREJA
Contact Phone: 05 7310 452
Contact Email: andreja.stokkomen.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PD84207.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista ofertadas.