Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios > 133 - Pracownik Produkcji W Zakładzie Drobiarskim W Radomiu

133 - Pracownik produkcji w zakładzie drobiarskim w Radomiu

Oferta en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy w przetwórstwie spożywczym, obróbce drewna, produkcji wyrobów włókienniczych, odzieży i pokrewni › Inni rzemieślnicy i robotnicy dziedzin pokrewnych › Rzemieślnicy i robotnicy dziedzin pokrewnych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania:

·       obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej lub pakującej

·       czynności porządkowe wokół stanowiska pracy

Warunki pracy:

·       praca na hali produkcyjnej w temperaturze 4-6 stopni

·       praca w odzieży roboczej i środkach ochrony indywidualnej

·       praca w systemie równoważnym 2 zmianowym

·       praca w kilkuosobowym zespole

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze branżowe - konieczne

- umiejętności: prawo jazdy kat B - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : gotowości do pracy w systemie zmianowym; mile widziane prawo jazdy kat. B

[Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej; odpowiedzialności i chęci do pracy

[Inne] : Oferujemy:

·       pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

·       przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

·       pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne

·       niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy

·       środki ochrony indywidualnej

·       możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 409 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dorota Stępień, tel.: 722220055, email: d.stepienkpspionki.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1393StPr/24/0465.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines › Otros oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.