Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Aprūpētājs

APRŪPĒTĀJS. Letonia

Oferta de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”,

reģ. Nr. 40008001803,

Vidzemes aprūpes dienests

aicina darbā aprūpētāju Cēsu novadā (Jaunpiebalga-Vecpiebalga)

uz pilnu vai nepilnu darba slodzi

Darba pienākumi:

Nodrošināt klientu ikdienas aprūpi mājās un ar to saistītās darbības - personiskā aprūpe, malkas ienešana, produktu piegāde u.c., nepieciešamības gadījumā nokļūšanai pie aprūpējamā izmantojot dienesta aprūpes transporta līdzekli vai personisko automašīnu.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas,
  • Atalgojumu 700 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par pilna laika darbu,
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu,
  • Apmācības darba pienākumu apguvei.

Prasības:

  • Vismaz pamatizglītība, vēlama pieredze aprūpes darbā,
  • B kategorijas autovadītāja apliecība obli

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: "Latvijas Samariešu apvienība".

Forma de contacto:

  • Dirección: Cēsu nov.
  • Teléfono: +371 25691392
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: aprupesdarbisamariesi.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240220-52.