Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Supervisores de la construcción > Būvmeistars (būvniecības Jomā)

en Español in English auf Deutsch en Français ...

BūvMEISTARS (būvniecības jomā). Letonia

Contratación de Supervisores de la construcción en Letonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción.

Traducción de la profesión: Speciālisti › Zinātnes un inženierzinātņu speciālisti › Ieguves, apstrādes rūpniecības un būvniecības uzraugi › Būvniecības uzraugi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mūsu uzņēmums (SIA “SB76”, vienotais reģistrācijas Nr.: 40203444200), kas strauji aug un specializējas māju fasāžu siltināšanā un energoefektivitātes paaugstināšanā, meklē pieredzējušus un motivētus BŪVMEISTARUS (būvniecības jomā), kuri kopā ar mums vēlas strādāt un attīstīties.

Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta: Darbs prasa lielu precizitāti un rūpību. Mums ir nepieciešams darbinieks, kurš pievērš uzmanību detaļām un pilda uzdevumus kvalitatīvi un savlaicīgi.

  • Spēja strādāt komandā: Mūsu uzņēmums uzsver komandas darbu, jo tikai kopā mēs varam sasniegt vislabākos rezultātus. Jums jābūt spējīgam efektīvi sadarboties ar citiem speciālistiem un ievērot kopējos mērķus.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu, kas atkarīgs no jūsu pieredzes un iemaņām.

  • Mūsdienu darba apstākļus un labi aprīkotu darba vietu.

  • Apmācību un iespējas attīstīties karjeras izaugsmes ceļā.

  • Darbu pie dažādiem un interesantiem objektiem, kas veicina vides ilgtspējību un energoefektivitātes paaugstināšanu.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 10.

Empleador: SIA "SB76".

Forma de contacto:

  • Dirección: Salnas iela 21 - 215, Rīga, LV-1021
  • Teléfono: +371 +37127700447
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: vienosanasgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:240126-103.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de la construcción ofertadas.