Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Médicos generales > Doktor/ica Medicne

DOKTOR/ICA MEDICNE. Croacia

Empleo de Médicos generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Doktor medicine - 1 izvršitelj na određeno vrijeme (zamjena za rodiljni)

Mjesto rada: ordinacija opće/obiteljske medicine Doma zdravlja Zagrebačke županije u

Ispostavi Velika Gorica, na adresi Velika Gorica, Matice hrvatske 5.

Uvjeti: integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine, položen stručni ispit (za one koji su u obvezi), odobrenje za samostalan rad, poznavanje rada na računalu, radno iskustvo u trajanju propisanog pripravničkog staža

NAPOMENE:

uz prijavu obavezno priložiti:

- životopis,

- presliku diplome/svjedodzbe,

- presliku domovnice ili dokaz o državljanstvu

- presliku odobrenja za samostalni rad,

- presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu – za one koji su u obvezi,

- Potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji koja nije starija od dana objave natječaja,

- Potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od šest mjeseci.

* radno iskustvo u trajanju propisanog pripravničkog staža

* rad na određeno vrijeme, zamjena za rodiljni dopust

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju posebnih propisa dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo, te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje rečenog prava.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: http//branitelji.gov.hr/zapošljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz natječaj dužan je, osim, dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu invalidne osobe.

Prednost prilikom zapošljavanja po predmetnom natječaju ostvarit će se u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, utvrđenim ovim natječajem.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti pripadnici obaju spolova.

Sva natječajna dokumentacija mora biti kovertirana s obaveznom naznakom "Za natječaj za radno mjesto_____________________________ne otvaraj",

na adresu: DOM ZDRAVLJA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE, Ljudevita Gaja 37, 10 430 Samobor

Svi kandidati koji udovoljavaju natječaju i priložili su svu natječajnu dokumentaciju biti će pozvani na razgovor u Upravu Doma zdravlja Zagrebačke županije, na adresu Samobor, Ljudevita Gaja 37, putem elektroničke pošte.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izvješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DOM ZDRAVLJA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ljudevita Gaja 37,10430 Samobor

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477606.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.