Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Fisioterapeutas > Fizioterapeut/fizioterapeutkinja

FIZIOTERAPEUT/FIZIOTERAPEUTKINJA. Croacia

Ofertas en Croacia de Fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

•poslovi rehabilitacije pacijenata sa poteškoćama u pokretljivosti i tjelesnim tegobama

FIZIOTERAPEUT/ICA

  • 1 izvršitelj/ica za rad u Domu,
  • očekivani početak rada: ožujak 2024. godine,
  • vrsta zaposlenja: na određeno, zamjena za duže bolovanje,
  • radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Probni rad traje dva mjeseca za SSS, tri mjeseca za VŠS.

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za fizioterapeutskog tehničara (s time izjednačeno SSS fizioterapeut) ili završeni stručni studij fizioterapije (s time izjednačen VŠS fizioterapeut),
  • položen stručni ispit za zdravstvenog radnika,
  • odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore (važeća licenca),
  • poznavanje rada na računalu.

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti u preslici:

  • dokaz o završenom srednjoškolskom obrazovanju (svjedodžbu o završenoj srednjoj školi za fizioterapeuta), dokaz o završenom stručnom studiju fizioterapije (diploma),
  • dokaz o položenom stručnom ispitu za zdravstvenog radnika (potvrdu, uvjerenje ili drugu javnu ispravu o položenom stručnom ispitu),
  • osobnu iskaznicu, domovnicu, rodni list, elektronički ispis staža,
  • kratki životopis.

Napomena: dokaz da kod pojedinog kandidata/kinje ne postoji zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti poslodavac (Dom).

Prijave s pripadajućom dokumentacijom za gore navedena radna mjesta podnose se putem pošte na adresu: Dom za starije osobe „Kantrida“ Rijeka, Đuro Catti 6, 51000 RIJEKA, s naznakom: "FIZIOTERAPEUT/ICA“, ili putem e-maila: tajnistvodom-kantrida.hr .

Obavijest o slobodnom radnom mjestu otvorena je od 27. 2. 2024. godine do 6. 3. 2024. godine.

Vezano uz zaštitu osobnih podataka, poslodavac ovim obavještava sve kandidate da će njihove osobne podatke koristiti isključivo u svrhu provedbe obavijesti o slobodnim radnim mjestima. Smatrat će se da je kandidat podnošenjem prijave na obavijest o slobodnom radnom mjestu dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima u navedenu svrhu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DOM KANTRIDA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ĐURO CATTI 6

Email: tajnistvodom-kantrida.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2462978.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.