Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Glavna Medicinska Sestra (m/ž)

GLAVNA MEDICINSKA SESTRA (M/Ž). Croacia

Vacante en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZA STARIJE OSOBE LABIN

Labin, Katuri 29

KLASA: 112-02/24-01/36

URBROJ: 2163-4-14/01-24-1

Labin, 16. travnja 2024.

Na temelju članka 26. Statuta Doma za starije osobe Labin , KLASA: 550-01/23-01/2, URBROJ: 2163-4-01-23-10 od 21.lipnja 2023. godine i članka 3. stavka 3. Pravilnika o radu Doma za starije osobe Labin, KLASA: 550-05/23-01/1, URBROJ: 2163-4-01-23-24 od 08. kolovoza 2023. godine, ravnateljica Doma za starije osobe Labin objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:

1.) Glavna medicinska sestra – 1 izvršitelj/izvršiteljica (m/ž) na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme

Uvjeti: završen stručni studij sestrinstva, najmanje 1 godina radnog iskustva, te položen stručni ispit.

Probni rad:  3 mjeseca.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine, broj 82/08. i 69/17.).

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

- životopis

- dokaz o stručnoj spremi i struci (preslik diplome),

- preslik osobne iskaznice ili domovnice,

- elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu,

- dokaz o radnom iskustvu u trajanju od najmanje jedne godine na odgovarajućim poslovima (preslik rješenja, ugovora o radu, potvrda poslodavca i sl.), a koje je evidentirano u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, ne starije od 3 mjeseca,

- vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da ne postoji zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi.

Radnim iskustvom na odgovarajućim poslovima podrazumijeva se radno iskustvo ostvareno na poslovima navedenog stupnja obrazovanja (stručne spreme) i struke.

Kandidati/kinje mogu dokaze o ispunjavanju natječajnih uvjeta dostaviti u obliku neovjerenih preslika, a poslodavac (Dom) će naknadno tražiti dostavu originala na uvid.

Dokaz da kod pojedinog kandidata/kandidatkinje ne postoji zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi, pribavit će po službenoj dužnosti Dom.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, moraju se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu (članak 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17., 98/19. i 8/121.), članak 48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 31/92,77/52,27/93, 58/93,2/94, 76194, 108/95, 108/96, 82/01 , 103/03, 148/13. i 98/19.), Zakon o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (,,Narodne novine" broj 84121.), članak 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14, 39/18. i 32/2O.).

Prilikom pozivanja na pravo prednosti prema posebnom zakonu, kada pravo prednosti ovisi o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca (primjerice: da radni odnos nije prestao krivnjom radnika ili sporazumnim raskidom), potrebno je dostaviti preslik dokaza o načinu prestanka prethodnog radnog odnosa.

Kandidat koji ima pravo prednosti kod zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti i dokaze navedene na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja, na linku:

Kandidat koji ima pravo prednosti kod zapošljavanja prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti i dokaze navedene na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja, na linku:

Prije zasnivanja radnog odnosa Poslodavac može provjeriti sposobnost radnika za obavljanje određenih poslova. Postupak prethodne provjere ispunjenja propisanih uvjeta te drugih osobina provodi se uvidom u isprave i razgovorom sa kandidatima, a može se odrediti provedba postupka provjere radnikove stručne i radne sposobnosti potrebnih za obavljanje poslova radnog mjesta o čemu će kandidati biti telefonski obaviješteni.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati su izričito suglasni da Dom za starije osobe Labin kao voditelj obrade osobnih podataka, može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, samo u obimu i samo u svrhu provedbe natječaja, a sukladno odredbama Opće Uredbe o zaštiti osobnih podataka EU 2016/679. od 27. travnja 2016. godine.

U prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, adresa stanovanja, broj telefona /mobitela, po mogućnosti e-mail adresu).

Prijave na natječaj s pripadajućom dokumentacijom podnose se poštom u zatvorenoj omotnici na adresu: Dom za starije osobe Labin, Katuri 29, 52220 Labin, s naznakom: ,,Natječaj Glavna medicinska sestra - ne otvarati", u roku od 8 dana od objave natječaja pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Doma.

Kandidati će o rezultatu natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Nakon raspisanog natječaja i provedenog cjelokupnog postupka ne mora se provesti izbor te će se u tom slučaju donijeti odluka o poništenju natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dom za starije osobe Labin.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Katuri 29, 52220 Labin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2490230.

Ver las 149 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.