Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Cocineros > Kuhar/ica

Trabajar de Cocineros en Croacia

Kuhar/ica

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( ''Narodne novine''87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23), dalje ZOOOSŠ, sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja KLASA:003-05/19-01/01; URBROJ:2117-123-05-19-1; (dalje Pravilnik ) Muški učenički dom Dubrovnik, Sv. Križa 8, Dubrovnik, raspisuje:

NATJEČAJ

za radno mjesto

KUHAR/ICA - na neodređeno, puno radno vrijeme, 1 izvršitelj.

Uvjeti:

Stručna sprema- ugostiteljska škola, smjer kuhar (SSS ili KV)

Radno iskustvo, nije uvjet

Nepostojanje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u učenikom domu, sukladno članku 106. ZOOOSŠ

Uz opće uvjete o zasnivanju radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu i ispunjavanje gore navedenih uvjeta, kandidati koji se prijavljuju na natječaj (kuhar/ica) dužni su priložiti sljedeće:

Prijava na natječaj – mora sadržavati osobno ime i prezime, adresu stanovanja, kontakt telefon i/ili e-mail adresu, naziv radnog mjesta na koje se prijavljuje i naznaku natječaja (datum i mjesto objave natječaja), mora biti vlastoručno potpisana

Životopis

Dokaz o stručnoj spremi:

kuhar/ica - svjedodžbu/uvjerenje/potvrdu o traženom zvanju

·elektronički zapis (potvrda) o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a (ne starije od 3 mjeseca)

·uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola, sukladno čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova(„Narodne novine 82/08,69/17).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti dokaze o pravu/statusu na koje se pozivaju, kako slijedi:

sukladno čl.9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji u zapošljavanju osoba sa invaliditetom (''NN'' br.157/13,152/14, 39/18, 32/20),- priložiti rješenje ili drugu javnu ispravu invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnih zaposlenih osoba s invaliditetom, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje , sporazum i slično).

sukladno čl.48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (''NN'' br. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), priložiti i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti prilikom zapošljavanja po toj osnovi, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, sporazum)

sukladno članku 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), priložiti i sve potrebne dokaze iz čl. 103.st1, dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

prema drugom posebnom zakonu, priložiti dokaze o pravu/statusu na koje se poziva

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem određenog zakona imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prilikom izbora kandidata, izabrani kandidat će predočiti izvornik. Natječajna dokumentacija se vraća kandidatima nakon završetka natječajnog postupka.

Prijave na natječaj se podnose poštom ili osobno, na adresu:

Muški učenički dom Dubrovnik, Sv. Križa 8, 20 000 Dubrovnik,

s naznakom: ''ZA NATJEČAJ'' ( navesti radno mjesto na koje se prijavljuje: kuhar/ica).

Rok za podnošenje prijave je osam dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje , mrežnim stranicama Muškog učeničkog doma Dubrovnik i Oglasnoj ploči Doma.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge koji se traže u natječaju po određenom radnom mjestu.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji ispunjavanju sve uvjete te pravovremeno predaju urednu i potpunu dokumentaciju, dužni su pristupiti razgovoru odnosno procjeni koja će se održati u prostorijama Muškog učeničkog doma Dubrovnik, o čemu će biti obaviješteni putem objave na internet stranicama gdje će biti poznati i detalji postupka procijene/testiranja (vrijeme i mjesto održavanja).

Kandidati se neće poimenično pozivati putem e-maila ili telefonskim putem, te će se nedolazak na zakazani razgovor smatrati odustankom od prijave.

Po održanom intervju, Povjerenstvo za provođenje natječaja upućuje zapisnik ravnatelju s utvrđenom rang listom, radi donošenja prijedloga o izboru kandidata, a kojeg dalje podnosi Domskom odboru radi dobivanja suglasnosti za zapošljavanje s predloženim kandidatom. Obavijest o prijemu izabranog kandidata objavit će se na mrežnim stranicama Doma, te se dostava svim kandidatima smatra obavljenom istekom osmog dana od dana javne objave.

Temeljem Uredbe (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća i temeljem Zakona o provedbi Opće uredbe o Zaštiti podataka, prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu dostavljenih osobnih podataka u svrhu provođenja natječajnog postupka i zaposlenja.

KLASA: 112-02/24-01/1

URBROJ: 2117-123-24-2

Dubrovnik, 12. travnja 2024. g.

Muški učenički dom Dubrovnik

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: MUŠKI UČENIČKI DOM DUBROVNIK.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Sv. Križa 8

Zamolba: Sv. Križa 8, 20 000 Dubrovnik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488801.

Ver las 157 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.