Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Especialistas en tratamientos de belleza > Maser - Sauna Majstor / Maserka - Sauna Majstorica

MASER - SAUNA MAJSTOR / MASERKA - SAUNA MAJSTORICA

Trabajos de Especialistas en tratamientos de belleza en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Hairdressers, beauticians and related workers › Beauticians and related workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova radnog mjesta:

  • pruža uslugu masaže
  • naručuje potreban materijal za masažu
  • prati trendove u području masaže
  • provodi sauna programe
  • vodi brigu o redu u sauni za vrijeme boravka korisnika
  • vodi brigu da su čajevi i jabuke servirani na predviđenom mjestu
  • vodi brigu i prijavljuje održavateljima uočene nedostatke kod rasvjete, vode i ostalog inventara
  • izvršava ostale poslove po nalogu ravnatelja.

Uvjeti koje kandidat/kinja mora zadovoljavati:

- srednja stručna sprema – fizioterapeutski tehničar, kozmetičar ili završen odgovarajući tečaj masaže.

Uz pisanu prijavu potrebno je dostaviti:

  • Životopis s osobnim podacima i podacima o radnom iskustvu
  • Dokaz o stupnju obrazovanja i vještinama (preslika svjedodžbe o završenom obrazovanju, dokaz o završenom odgovarajućem tečaju)
  • Elektronički zapis o radno-pravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje („e-radna knjižica“)
  • Uvjerenje da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak

Prijave dostaviti zaključno do utorka, 2. travnja 2024. godine, u zatvorenoj omotnici (radnim danom od 7.00 do 15.00 sati) na adresu: Javna ustanova „Gradski bazeni Varaždin“, Zagrebačka 85 a, 42000 Varaždin s naznakom „Za natječaj za radno mjesto „Maser-sauna majstor / Maserka-sauna majstorica“.

Prijave koje su zaprimljene nakon isteka roka za podnošenje prijava bez obzira na način podnošenja (neposredno ili putem preporučene pošte), kao i prijave koje ne sadrže svu potrebnu dokumentaciju, neće se razmatrati. Javna ustanova „Gradski bazeni Varaždin“ pridržava pravo poništenja natječaja. O rezultatima natječaja kandidati će biti pismeno obaviješteni.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: GRADSKI BAZENI VARAŽDIN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zagrebačka 85 a, Varaždin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477838.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines ofertadas.