Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en España > Mecànic/a De Manteniment I Reparació D'automoció

MECÀNIC/A DE MANTENIMENT I REPARACIÓ D'AUTOMOCIÓ

Oferta de empleo en Tarragona (España)

Descripción de la oferta de trabajo:

Titulacions: CFGM EN ELECTROMECÀNICA DE VEHICLES AUTOMÒBILS Experiència en l’ocupació: 24 mesos Nivell professional: OFICIALS DE 1A Permís de conduir: B-AUTOMÒBIL <= 3.500 KG, SEIENTS <=9, AMB REMOLC <= 750 KG, I TRICICLES I QUATRICICLES DE MOTOR Tipus de contracte: LABORAL INDEFINIT Horari: 08:30 A 13:30 I DE 15:00 A 18:00 H Imprescindibles: REPARACIO I MANTENIMENT INTEGRAL VEHICLES LLEUGERS SUBSTITUCIÓ COMPONENTS:EMBRAGUES, TRANSMISIONS, CAIXA CANVIS SOLUCIÓ TÈCNICA PER RESTAURAR EL VEHICLE I L'EQUIP DETECTAR FALLOS EN VEHICLE I EQUIPS INTERVENCIÓ RÀPIDA DEL SERVEI Requisitos:Experiencia 24 meses. MECÀNIC/A DE MANTENIMENT I REPARACIÓ D'AUTOMOCIÓ , TÍTULO DE FP DE GRADO MEDIO , Permisos de conducir: b Condiciones laborales:Contrato laboral indefinido , Jornada completa , Salario mensual bruto 1926 , Otros beneficios: retribució mensual bruta (14 pagues).

Para acceder al detalle de la oferta haga click aquí

País del trabajo: España.

Región: Tarragona.

Ver 42 ofertas de trabajo en "Tarragona" (España).

Número de puestos: 1.

Empleador: OFICINA DE TREBALL DEL SOC.

Instrucciones para solicitar:

Please click this link for more info

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:6912668.