Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Predavač / Predavačica

PREDAVAČ / PREDAVAČICA. Croacia

Contrato de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U SPLITU

POMORSKI FAKULTET

raspisuje

NATJEČAJ

za izbor

  1. jednog nastavnika na nastavnom radno mjesto predavač u znanstvenom području tehničkih znanosti, polje tehnologija prometa i transport, na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na Zavodu za nautiku.

Pristupnici na natječaj moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o radu („Narodne novine“ broj: 93./14.,127./17., 98./19., 151./22. i 64./23.) i Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti („Narodne novine“ broj: 119./22.).

Uz prijavu na natječaj pristupnici su dužni priložiti:

životopis, presliku dokaza o državljanstvu, presliku odgovarajuće diplome, popis radova, radove, odnosno separate radova relevantnih za izbor te drugu odgovarajuću dokumentaciju o ispunjavanju uvjeta za izbor, a ako su strani državljani i dokaz o znanju hrvatskog jezika (C2-napredno znanje). Sva dokumentacija vezana za prijavu na natječaj i dokazi o ispunjavanju kriterija podnose se u elektroničkom obliku.

Pristupnici na natječaj, osim uvjeta propisanih Zakonom, moraju još imati završen diplomski studij Pomorske nautike ili nekog drugog odgovarajućeg smjera u kojem su obuhvaćeni sadržaji STCW II/2, te posjedovanje svjedodžbe o osposobljenosti za Časnika odgovornog za plovidbenu stražu na brodu od 500 BT ili većem (Officer in charge of the navigational watch on a ship of 500 GT or more) ili svjedodžbe viših zvanja sukladno STCW II/2.

Ako pristupnici temeljem posebnih propisa ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje navedenog prava.

Pristupnici na natječaj koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121./17, 98/19, 84/21., i 156/23.) imaju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima i dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Za pristupnike koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja Pomorski fakultet u Splitu zadržava pravo provesti provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta i/ili intervju.

U slučaju provedbe navedenog, pristupnici su im obvezni pristupiti, u protivnom će se smatrati da su odustali

od prijave na natječaj.

Na natječaj, u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova, pod ravnopravnim uvjetima imaju se pravo javiti osobe oba spola.

Pristupnici na natječaj koji su visokoškolsku kvalifikaciju stekli u inozemstvu dužni su priložiti rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije izdane od Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili potvrdu o predanom zahtjevu.

Pristupnici na natječaj prijavom na natječaj izričito su suglasni da Pomorski fakultet u Splitu kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima kojima se uređuje zaštita osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijave je trideset dana od dana posljednje objave natječaja.

Nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati niti će podnositelji biti pozvani na

naknadnu dopunu.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta Natječaja dostavljaju se isključivo na adresu: Sveučilište u Splitu, Pomorski fakultet, Ruđera Boškovića 37, 21000 Split, s naznakom „Za natječaj“ (s obveznim navođenjem datuma objave natječaja i glasila u kojem je natječaj objavljen.).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: POMORSKI FAKULTET U SPLITU.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Ruđera Boškovića 37,

Zamolba: Ruđera Boškovića 37, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484489.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.