Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Pārdošanas Speciālists

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS. Letonia

Oferta de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Sia Lifelines ir uzņēmums, kas specializējas farmācijas produktu tirgū. Uzņēmuma produkcija tiek izplatīta gan  Latvijā, gan arī eksportēta uz vairākām valstīm. Uzņēmums plāno paplašināt tirgu gan Latvijā, gan Eiropā.

Piedāvājam darbu uz rezultātu orientētam pārdošanas speciālistam- biroja administratoram/-ei, kas veiks farmācijas produktu (lielākoties uztura bagātinātāju) pārdošanu un ilgtermiņa attiecību veidošanu ar klientiem, kā arī jaunu klientu piesaisti, Tā kā uzņēmums nav liels, nodrošinās arī biroja darbam nepieciešamo korespondenci

Darba pienākumi:

  • Veikt nozares tirgus izpēti, apkopot tirgus izpētes rezultātus;
  • Veikt regulāru pakalpojuma konkurētspējas un perspektīvu analīzi;
  • Veicināt pārdošanas rezultātus un piesaistīt jaunus klientus;
  • Veikt pasūtījumu saņemšanu un apstrādi;
  • Klientu datubāzes uzturēšana;
  • Sagatavot un vadīt produktu prezentācijas klientiem;
  • Korespondences saņemšana un apstrāde;
  • Dokumentu kārtošana, reģistrēšana un arhivēšana;
  • Biroja darba nodrošināšana;
  • Komandējumu organizēšana;
  • Atbalsta sniegšana kolēģiem un uzņēmuma vadībai.

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze pārdošanas speciālista amatā,
  • Vēlama pieredze mārketinga speciālista amatā;
  • Labas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes;
  • Teicamas sadarbības prasmes, spēja ātri aptvert jaunu informāciju;
  • Teicamas latviešu, labas angļu valodas zināšanas, nepieciešamas darba pienākumu veikšanai;
  • Labas MS Office prasmes;
  • Spēja pastāvīgi organizēt savu darbu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lifelines".

Forma de contacto:

  • Dirección: Mārupes nov.
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: egijasialifelines.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:240223-22.