Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Peones de carga > Radnik/ca Za Izgubljeno I Nađeno Ii

RADNIK/CA ZA IZGUBLJENO I NAĐENO II. Croacia

Trabajar de Peones de carga en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Transport and storage labourers › Freight handlers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mjesto rada: Međunarodna zračna luka "Franjo Tuđman", Velika Gorica

Opis poslova:

  • Obavljanje poslova prihvata i otpreme prtljage prispjele odvojeno od putnika (RUSH), prihvat i otprema van gabaritne prtljage (OOG - Out-Of-Gauge).
  • Prihvat RUSH prtljage s karusela za prtljagu i dopremanje na carinski pregled i/ili do ureda za izgubljeno i nađeno na daljnju obradu.
  • Prihvat nepreuzete i/ili pogrešno dostavljene prtljage s karusela za prtljagu i dopremanje do ureda za izgubljeno i nađeno na daljnju obradu.
  • Nadzor karusela za prtljagu
  • Upućivanje putnika (kojima nije prispjela prtljaga ili im je prtljaga prispjela oštećena) do ureda za izgubljeno i nađeno na daljnju obradu
  • Odvoz RUSH i pogrešno dostavljene prtljage do prostora za zaštitni pregled prtljage
  • Prihvat i otpremu van gabaritne prtljage (OOG).
  • Profesionalnu i ljubaznu komunikaciju s putnicima i posjetiteljima Međunarodne zračne luke Zagreb

Uvjeti:

Strani jezik: Znanje engleskog jezika

Rad na računalu: AODB

Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.

Nudimo:

•Prosječnu bruto plaću od 1.200,00 eur (uključujući rad u nejednako raspoređenom radnom vremenu)

•Dodatak za otežane uvjete rada

•Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, regresa, božićnice, uskrsnice dara za djecu i mnogih drugih.

•Subvencioniranu prehranu

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :

HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: zaghrhavas.net , s naznakom „Radnik/ica za izgubljeno i nađeno II“

Prijavi priložiti:

- životopis;

- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),

- presliku osobne iskaznice,

- svjedodžbu o završenoj školi,

- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,

- ispis staža iz HZMO-a.

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: HAVAS – Zemaljske usluge d.o.o.; Ulica Rudolfa Fiz

Email: zaghrhavas.net

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2482906.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga ofertadas.