Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Representantes comerciales > Referent/ica Nabave

REFERENT/ICA NABAVE. Croacia

Contrato en Croacia de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Sales and purchasing agents and brokers › Commercial sales representatives.

Descripción de la oferta de trabajo:

sastavljanje narudžbi, organizacija i praćenje isporuka

- osiguravanje i praćenje robe na skladištu

- razvoj i provedba strategije nabave

- dogovaranje komercijalnih uvjeta

- pregovaranje s postojećim dobavljačima te pronalazak potencijalnih novih dobavljača i robe

- pregovore s podizvođačima i suradnju u davanju prijedloga za odabir najpovoljnijeg podizvođača

- svakodnevni kontakti sa postojećim dobavljačima i briga o poslovno korektnom odnosu

- kontrola naručene robu i popratne dokumentacije

- administrativni poslovi uvoza-izvoza

- organiziranje i praćenje prikupa i dolaska robe na skladište- RH, EU, treće zemlje…

- kreiranje dokumentacije za robu koje ulaze u skladište

- poslovi preuzimanja upita za reklamacije te raspoređivanje istih

- priprema i unos matičnih podataka i cjenika, njihovo ažuriranje

- ažuriranje cjenika nabavnih i prodajnih cijena

- ažuriranje razina lagerskih artikala i delistiranje neaktualnih

- koordinacija sa dobavljačima oko isporuka, ugovornih uvjeta, najava isporuke

- izrada kalkulacija i osiguravanje pravovremenog zaprimanja robe

- koordinacija sa logistikom, dolazak neuobičajenih količina, novog asortimana i sl.

- povrat dobavljačima i pregovori o uvjetima

- podrška u rješavanju reklamacija

- dobava potrebne dokumentacije o proizvodima na zahtjev prodaje

- komunikacija sa odjelom financija - praćenje naplate, izbjegavanje blokada isporuka

- komunikacija sa prodajom vezao uz osvježavanje ponuda, novih cjenika, proizvoda i pomoć u rješavanju problema sa kupcima

- prikupljanje ponuda i cjenika, pregovaranje i ugovaranje sa dobavljačima, prijevoznicima

- organizacija i koordinacija sa ostalim odjelima unutar tvrtke

- kontinuirano analiziranje i praćenje troškova vezanih uz nabavu

- iskustvo u procesima javne nabave i direktiva vezanih uz javnu nabavu ( strano i domaće tržište)

Što očekujemo?

- pozitivan stav i izvrsno funkcioniranje u timu

- pouzdanost i samostalnost u radu, ustrajnost i proaktivnost

- sistematičnost, organiziranost

- kolegijalnost i učinkovitu komunikaciju i suradnju

- sposobnost i želja za učenjem

- predan pristup poslu

- ustrajnost

- radna etika

- obavezno znanje engleskog jezika

- odgovoran pristup radu

- razvijene komunikacijske osobine

- informatička pismenost

- samostalnost i inicijativa u radu

- spremnost na učenje i edukaciju

Vještine:

- izvrsne komunikacijske vještine

- izvrsno korištenje računala

- prilagodljivost i timski rad

- dobra organizacija

- dobro upravljanje vremenom

Što nudimo:

  • Sigurna i redovita primanja, sustav bonusa i nagrada
  • Isplata putnih troškova
  • Rad u ugodnom timu
  • Raznovrstan i zanimljiv radni proces
  • Radni odnos na dugotrajan period uz probni rok od 3 mjeseca

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.

Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: KROKO PROIZVODNJA I RAZVOJ d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: knjigovodstvokroko.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2478576.

Ver las 235 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales ofertadas.