Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Desarrolladores de software > Senior Software Engineer, Vývojáři Softwaru

Senior Software Engineer, Vývojáři softwaru. Hlavní město Praha

Búsqueda en Hlavní město Praha (República Checa) de Desarrolladores de software

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores de software.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací › Vývojáři softwaru.

Descripción de la oferta de trabajo:

Veronica Orsini, e-mail: gpeuopglobal-ppl.com

Senior Software Engineer (SSE) je pozice pro zkušeného vývojáře softwaru, jehož hlavním úkolem bude vyvíjet backendový kód webové aplikace MVC fungující na nejnovější platformě .NET. SSE bude vytvářet, udržovat a přispívat do vlastního rámce a knihovny komponentů postavených v Reactu. Dále bude využívat přístup zaměřený na zákazníka a vést architektonicky návrhová rozhodnutí, která zlepšují škálovatelnost a výkon pro uživatele. Bude se podílet na navrhování a budování systému, který je v souladu s technickou vizí architektury orientované na služby zaměstnavatele. Bude spolupracovat s technickými, produktovými a UX odděleními na návrhu a budování řešení, která uspokojí uživatele a vyřeší kritické obchodní problémy. Bude pracovat na rozvoji kolegů v týmu prováděním recenzí kódu, poskytováním mentorství, párování a příležitostí ke školení

Základními požadavky na uchazeče jsou:

bakalářský titul v oboru informatiky, příbuzném oboru nebo srovnatelné pracovní zkušenosti

5 let zkušeností se základy objektově orientovaných programů, principy testováním řízeného vývoje a návrhu (C#, Typescript)

znalost anglického jazyka slovem i písmem

preferovaná znalost EF Core, DapperSQL Server, PostgreSQL Redis JavaScript Docker

zkušenosti s návrhem a tvorbou softwaru v architektuře orientované na služby

dosavadní zkušenosti s předvídáním technických problémů, které vyplynou z velkých projektů, a navrhováním řešení k jejich překonání

prokazatelné zkušenosti s budováním a/nebo výrazným vylepšováním rozsáhlých funkcí, podpůrných technologických oblastí a iniciativ v oblasti architektury

zkušenosti s prací s naším zásobníkem jazyků C#, TypeScript, React a PostgreSQL.

rozsáhlé zkušenosti s dokumentováním a vnášením týmové srozumitelnosti do komplexních řešení

dlouholeté zkušenosti s moderním webovým vývojem v celém spektru vývoje, testování, staging, nasazování a monitorování

zvídavá mysl, která je poháněna inovacemi a řešením problémů zákazníků

Región: Hlavní město Praha.

Ver 220 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Global People CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Veronica Orsini. E-mail: gpeuopglobal-ppl.com . Adresa: Pobřežní 394/12, Karlín, 186 00  Praha 86.

  • Ciudad: Praha; Código postal: 186 00; Dirección: Pobřežní 394/12, Karlín, 186 00 Praha 86
  • Correo electrónico: gpeuopglobal-ppl.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28979400774.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores de software ofertadas.