Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Cartógrafos y agrimensores > Stručnjak/inja Za Geodetske Poslove U Podružnici Zagrebački Digitalni Grad

STRUČNJAK/INJA ZA GEODETSKE POSLOVE U PODRUŽNICI ZAGREBAČKI DIGITALNI GRAD

Ofertas de Cartógrafos y agrimensores en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Cartógrafos y agrimensores.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Architects, planners, surveyors and designers › Cartographers and surveyors.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• izrađuje dokumentaciju infrastrukture

• utvrđuje stvarno stanje praćene infrastrukture

• osigurava podršku službama podružnice

• odgovoran je za redovno snimanje dokumentacije i pohranu podataka

• pruža podršku službama podružnice u svezi korištenja geo podataka o infrastrukturi

• identificira, istražuje i rješava tehničke probleme dokumentiranja infrastrukture

• poslovi praćenja, evidentiranja i provjere prava puta i prava služnosti

• odgovoran je za točnost, pravovremenost i cjelovitost poslova koje obavlja

• odgovoran je za pridržavanje procedura i tehnoloških uputa iz djelokruga rada

• odgovoran je za dokumentiranje poslova sukladno procedurama i tehnološkim uputama

• odgovoran je za usklađenost dokumentacije

Mjesto rada: Zagreb

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme, probni rad u trajanju od 3 mjeseca

Stručna sprema i zvanje: VŠS tehničkog ili prirodoslovnog smjera

Dodatno potrebna znanja i vještine:

• vozačka dozvola B kategorije

• poznavanje rada na računalu

Radno iskustvo: 1 godina radnog iskustva

Dokazi uz ponude:

• životopis s opisom dosadašnjeg rada

• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja

• dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

• preslika vozačke dozvole

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu: Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Stručnjak za geodetske poslove 1”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2481132.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Cartógrafos y agrimensores ofertadas.