Europeos.es : Inicio > Empleo en Letonia > Zāļu Reģistrācijas Speciālists

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Oferta de trabajo en Letonia

Zāļu Reģistrācijas Speciālists

Descripción de la oferta de trabajo:

AS Kalceks, reģ, nr. 40003059981, ir farmācijas uzņēmums ar 100 gadu garumā gūtu pieredzi un zināšanām farmācijas jomā, kā arī visstraujāk augošais un trešais lielākais farmācijas uzņēmums Baltijā. Uzņēmums nodarbojas ar patentbrīvo gatavo zāļu formu izstrādi, ražošanu un starptautisko tirdzniecību.

AS Kalceks aicina komandai pievienoties

ZĀĻU REĢISTRĀCIJAS SPECIĀLISTI/-U

Mēs piedāvājam

  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • komfortablu darba vidi
  • sociālās garantijas
  • dotētas pusdienas
  • apmaksātu autostāvvietu
  • sporta nodarbību apmaksu
  • darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā

Galvenie darba pienākumi

  • zāļu reģistrācijas dosjē 3-moduļa dokumentācijas sagatavošana un uzturēšana pēc attiecīgo valstu prasībām
  • veikt 3-moduļa dokumentācijas sagatavošanu zāļu pārreģistrācijas vai izmaiņu gadījumos
  • uzturēt savā pakļautībā esošo produktu dokumentāciju elektroniskajā dokumentu vadības sistēmā
  • organizēt un gatavot atbildes uz Reģistrējošo institūciju aizrādījumiem par iesniegto dokumentāciju pārraudzībā esošajiem produktiem

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība ķīmijā
  • iepriekšējā darba pieredze farmācijas nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību
  • teicamas angļu valodas zināšanas, latviešu valodas zināšanas
  • prasme strādāt ar MS Office programmām (Word, Excel, Access), SharePoint
  • precizitāte, spēja darboties komandā, labas komunikācijas pra

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Akciju sabiedrība "Kalceks".

Forma de contacto:

  • Dirección: Krustpils iela 71E, Rīga
  • Teléfono: +371 66013177
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: hrkalceks.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:240223-7.