Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Economistas > Administrativni Djelatnik / Administrativna Djelatnica

ADMINISTRATIVNI DJELATNIK / ADMINISTRATIVNA DJELATNICA

Empleo de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

- operativno vođenje rada i poslovanja groblja, provođenje poslovne politike, sudjelovanje u predlaganju programa rada, vodstvo stručnog rada, poduzimanje mjera potrebnih za izvršenje programa rada i planiranje razvoja, davanje prijedloga o ulaganjima i nabavi opreme, te osnovnim sredstvima, vođenje administrativnog poslovanja, obavljanje i drugih poslova utvrđenih zakonom, odlukom osnivača, Statutom i drugim općim aktima.

KOMUNALNO DRUŠTVO KASTAV – VIŠKOVO d.o.o., Trg svete Lucije 1, Kastav 51215, OIB: 95146632930 raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa prema Pravilniku o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta u KOMUNALNOM DRUŠTVU KASTAV - VIŠKOVO za

- radno mjesto: ADMINISTRATIVNI DJELATNIK/ICA (m/ž)

- mjesto rada: ured na novom groblju Kastav-Viškovo u Žegotima

- vrsta radnog odnosa i broj izvršitelja:

- na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu, uz probni rad u trajanju od 6 mjeseca – jedan (1) izvršitelj

Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se

jednako na muški i ženski rod.

Uvjet za radno mjesto:

– SSS / VŠS / VSS, poznavanje najmanje jednog stranog jezika, poznavanje rada na računalu, radne, stručne i organizacijske sposobnosti, poželjno radno iskustvo

Prijava na natječaj mora biti vlastoručno potpisana, mora sadržavati naznaku radnog mjesta i vrstu radnog odnosa za koje se prijavljuje te sljedeće priloge:

- životopis;

- dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice, domovnice)

- dokaz o stečeno razini i vrsti obrazovanja – SSS / VŠS / VSS

- dokaz o radnom iskustvu ( e-radna knjižica )

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od tri mjeseca)

Za dokumentaciju na stranom jeziku potrebno je dostaviti ovjereni prijevod.

Sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu prijaviti

kandidati oba spola.

Kandidati koji se će se u prijavi pozivati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema

posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o

ostvarivanju prednosti prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale

kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa Zakonom o hrvatskim

braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, broj 121/17,98/19, 84/21, 156/23), moraju se pozvati na to pravo te priložiti potpunu dokumentaciju. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s čl. 9. Zakona o

profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN, broj 157/13,1 52/14,

39/18, 32/20), uz prijavu za natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta,

priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. f Zakona

o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94,

108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je, pored dokaza

o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo

spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos. U nastavku je

poveznica na dokaze koje kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti trebaju priložiti:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom

48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN, broj 84/21), uz prijavu na

natječaj dužna je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokumentaciju

(dokaze) propisanu člankom 49. stavkom 1. istog Zakona. U nastavku je poveznica na

dokaze koje kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti trebaju priložiti:

Prije stupanja na rad kandidat dokazuje zdravstvenu sposobnost za obavljanje navedenih

poslova dostavom potvrde izdanom od liječnika specijaliste medicine rada.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a u slučaju izbora kandidat će ih prije stupanja na

rad predočiti u izvorniku.

Prijave za natječaj s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti

poštom ili osobno na adresu KOMUNALNO DRUŠTVO KASTAV – VIŠKOVO d.o.o., Trg svete Lucije 1, Kastav 51215 s naznakom "Natječaj za zasnivanje radnog odnosa – „ADMINISTRATIVNI DJELATNIK/ICA ", u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave koje nisu u skladu s ovim natječajem odnosno nepravodobne i neuredne neće

biti razmatrane. Urednom prijavom smatrat će se pravodobna potpisana prijava kandidata koji ispunjava formalne uvjete natječaja te koja sadrži sve tražene priloge i podatke.

O rezultatima natječaja kandidati će se obavijestiti u roku 8 dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata.

Svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te je kandidat

dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Službeni list Europske unije L 119, 4.5.2016., str. 1., u daljnjem tekstu: Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine broj 42/18).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KOMUNALNO DRUŠTVO KASTAV - VIŠKOVO d. o. o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg svete Lucije 1, Kastav 51215

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2483004.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.