Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Aprūpētājs

en Español in English auf Deutsch en Français ...

APRŪPĒTĀJS. Letonia

Ofertas de empleo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

PSIA Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka (Reģ.nr.50003220021) aicina darbā

Aprūpētājus/Māsu palīgus -  Dzirnavu ielā 36/38 un Strēlnieku prospektā 38, Jūrmalā

Galvenie amata pienākumi:

Augstā profesionālā līmenī veikt aprūpētāja darba pienākumus klienta aprūpē.

Prasības pretendentam:

Vispārējā vidējā izglītība

Vēlama aprūpētāja profesionālās kvalifikācijas apliecība vai māsu palīga kvalifikācija;

Obligātas valsts valodas zināšanas;

Precizitāte darba pienākumu pildīšanā;

Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas;

Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt pastāvīgi un komandā;

Spēja strādāt paaugstinātās intensitātes apstākļos.

Piedāvājam:

Draudzīgu kolektīvu;

Stabilu atalgojumu 708.00 eiro - 807.00 eiro (bruto);

Sociālās garantijas;

Papildus atvaļinājumu;

Atvaļinājuma pabalstu;

Veselības apdrošināšanu.

CV sūtīt uz e- pastu:  infovsacsloka.lv  vai zvanīt t. 27886696

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ve.

Forma de contacto:

  • Dirección: Dzirnavu iela 36/38, Jūrmala
  • Teléfono: +371 27886696
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: infovsacsloka.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240221-24.