Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Periodistas > Asistent / Asistentica U Organic Vendor Relations Timu

ASISTENT / ASISTENTICA U ORGANIC VENDOR RELATIONS TIMU

Contrato en Croacia de Periodistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Authors, journalists and linguists › Journalists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražimo asistenta/asistenticu za rad u Organic Vendor Relations timu koji je odgovoran za SEO outreach i link-building za jednu od vodećih svjetskih tvrtki za kibernetičku sigurnost.

Zajedno sa svojim timom, bit ćeš odgovoran/odgovorna za analizu metrika web stranica pomoću SEO alata, pregled kvalitete sadržaja web stranica i pisanje članaka na engleskom jeziku.

Odgovornosti

  • Provjeravanje kvalitete sadržaja na web stranicama i analiziranje backlink profila web stranica pomoću SEO alata (npr. Majestic, Ahrefs, Screaming Frog),
  • Analiziranje i uspoređivanje metrika dodijeljenih web stranica te pripremanje izvješća za kolege i menadžment,
  • Pisanje članaka na engleskom jeziku uz pomoć AI alata,
  • Ažuriranje relevantne dokumentacije,
  • Razvijanje poslovnog odnosa s potencijalnim klijentima i komunikacija emailom.

Uvjeti

Prednost imaju:

  • Kandidati s iskustvom rada u znanosti o podacima (data science), analitici podataka (data analytics), statistici i marketingu,
  • Kandidati s iskustvom u kreiranju sadržaja i tek diplomirani studenti s diplomom prvostupnika iz poslovanja, marketinga, društvenih znanosti ili sličnih područja koji su spremni učiti,
  • Kandidati koji mogu raditi samostalno prateći unaprijed utvrđene procese,
  • Samomotivirani kandidati s odličnom pažnjom za detalje,
  • Kandidati s tečnim engleskim u govoru i pismu i spremnošću za usavršavanje (B2 razina).

Neobavezni, ali poželjni uvjeti:

  • Akademsko ili profesionalno iskustvo u novinarstvu, marketingu, pisanju sadržaja ili bilo kojem području koje zahtijeva pismenu komunikaciju na engleskom jeziku.

Opaska: Za ovu poziciju predviđen je trening za potrebe tima (npr. kako koristiti SEO alate).

Metrike uspjeha:

Tvoj uspjeh mjerit će se prema:

  • Kvantiteti, kvaliteti i učinkovitosti pronalaženja web stranica pogodnih za suradnju,
  • Broju backlinkova izgrađenih prema relevantnim stranicama,
  • Kvantiteti i kvaliteti napisanih članaka.

O nama

Mi smo mlada tvrtka s ciljem kontinuiranog rasta i razvoja na hrvatskom tržištu. Bavimo se marketingom, analitikom, podrškom u poslovanju te našim klijentima svakodnevno omogućavamo uspješne rezultate u njihovom digitalnom poslovanju. Nalazimo se u uredu u Varaždinu gdje trenutno brojimo 27 zaposlenika te smo raspoređeni u nekoliko timova. Budući da je opseg posla na internacionalnoj razini, svakodnevne izazove rješavamo isključivo na engleskom jeziku. Njegujemo vrijednosti timskog rada, osobnog rasta i razvoja, potičemo otvorenu komunikaciju, samoevaluaciju, primanje i davanje konstruktivnih kritika, svakodnevno učenje te pružamo priliku da svatko uz volju i ambiciju postane bolja verzija sebe.

Nudimo pomno isplanirane i detaljne treninge s fokusom na stjecanje ključnih vještina za samostalno izvršavanje zadataka, donošenje odluka, suočavanje s izazovima i aktivno sudjelovanje u rastu poslovanja svojim idejama. Ako tražiš okolinu s ugodnom i poticajnom radnom atmosferom u kojoj se prepoznaju i nagrađuju rezultati, javi nam se za novootvorenu poziciju.

Životopis i molba moraju biti isključivo na engleskom jeziku. Sve prijave bez životopisa i molbe na engleskom jeziku neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: TechWarn Media d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2456969.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas ofertadas.