Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Atk Strojar/ka U Odjelu Za Tehničke Poslove

Contratación de Técnicos en ingeniería mecánica en Croacia

Atk Strojar/ka U Odjelu Za Tehničke Poslove

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. temeljnog Kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“  broj  128/23.) i odluke ravnateljice

o b j a v l j u j e

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme

na radno mjesto

1. ATK strojar u Odjelu za tehničke poslove na lokaciji Hrvatski Leskovac – 1 izvršitelj

Uvjeti:

• osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa kandidati moraju ispunjavati i ove uvjete:

Za radno mjesto pod 1.

• SSS/IV tehnički smjer,

• radno iskustvo 12 mjeseci,

• osnovno znanje engleskog jezika,

• rukovanje parnim kotlovima za proizvodnju pare, rukovanje rashladnim i zračnim

kompresorskim postrojenjem, rukovanje sustavom za klimatizaciju, ventilaciju i grijanje te pripremu tople vode, obilazak pogona radi kontrole ispravnosti instalacija, grijaćih i rashladnih tijela, filtera za filtraciju plinova uz redovitu evidenciju parametara,

• položen ispit za strojara parnih kotlova s automatskom komandom,

• položen ispit za strojara kompresorskih stanica

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis,

• preslika svjedodžbe,

• preslika potvrde o stažu sa mirovinskog osiguranja,

• preslika domovnice,

• preslika o položenom ispitu za strojara parnih kotlova s automatskom komandom,

• preslika o položenom ispitu za strojara kompresorskih stanica,

• dokaz o znanju engleskog jezika (izjava ili potvrda),

• uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (uvjerenje ne starije od tri mjeseca).

Radni odnos  pod 1 zasniva se na određeno vrijeme 6 mjeseci uz probni rok od dva mjeseca, radi upražnjenog radnog mjesta, uz mogućnost produženja ugovora.

Na natječaj se mogu pod jednakim uvjetima javiti osobe oba spola.

Prijave s dokazima za radno mjesto pod 1 o ispunjavanju traženih uvjeta treba dostaviti u zatvorenoj omotnici u roku od 15 dana od dana objave natječaja na adresu Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu, Zagreb Petrova 3, s naznakom „Prijava na natječaj – naziv radnog mjesta“.

Za kandidate koji ne posjeduju relevantan dokaz o poznavanju rada na računalu izvršit će se provjera znanja. Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, ukoliko to ocjeni opravdanim, poslodavac može provesti prethodnu provjeru znanja i vještina, sposobnosti te stečenog radnog iskustva bitnih za obavljanje radnog mjesta na koje se kandidat prijavio, putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju po posebnom Zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve posebnim propisima određene dokumente.

Ako se na javni natječaj ne prijave osobe koje ispunjavaju propisane i objavljene uvjete, odnosno ako prijavljeni kandidati ne zadovolje na provjeri znanja, pa izbor nije bio moguć, ravnateljica će obustaviti postupak po ovom natječaju.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave na natječaj, ne smatraju se kandidatima u postupku.

O izboru kandidati će biti obavješteni najkasnije u roku 15 dana računajući od dana donošenja odluke o izboru.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: HRVATSKI ZAVOD ZA TRANSFUZIJSKU MEDICINU.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Petrova 3, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487938.

Ver las 94 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.