Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Autobusa Vadītājs

AUTOBUSA VADĪTĀJS. Letonia

Ofertas de trabajo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

AS Liepājas autobusu parks aicina darbā Autobusu vadītājus.

Liepājā uz pilnu/nepilnu darba slodzi piedāvājam darbu autobusu vadītājiem - pasažieru pārvadājumi

Prasības pretendentam:

• D kategorijas autovadītāja apliecība,

• 95.kods, digitālā karte,

• augsta pienākuma apziņa, precizitāte, labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, pozitīva attieksme pret darbu.

Pirms darba uzsākšanas tiek veikta apmācība.

Mēs piedāvājam:

• darba alga no EUR 1150– EUR 1800, atbilstoši profesionālajai pieredzei un kompetencēm;

• visas sociālās garantijas,

• draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus;

• iespēja strādāt nepilnu darba laiku;

• veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika, saskaņā ar uzņēmuma darba kartības noteikumu nosacījumiem.

Nepieciešamības gadījumā piedāvājam:

• apmaksāt 95.koda atjaunošanu;

• iegūt  "D" kategorijas autobusa vadītāja apliecību  ar iepriekš iegūtu C, C1, vai D1 kategoriju.

• dienesta viesnīcu.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Autobusa vadītājs"

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 20.

Con permiso de conducir: d.

Empleador: Akciju sabiedrība "LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS".

Forma de contacto:

  • Dirección: Cukura iela 8/16, Liepāja, Lv-3414
  • Teléfono: +371 25735343
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvlap.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:231228-10.