Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en electrónica > Automehatroničar 2 / Automehatroničarka 2

AUTOMEHATRONIČAR 2 / AUTOMEHATRONIČARKA 2. Croacia

Vacante de Técnicos en electrónica en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en electrónica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electronics engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • obavljanje poslova i zadataka dijagnosticiranja, popravaka, kontrole ispravnosti rada pojedinih mehaničkih uređaja i opreme na vozilu pomoću dijagnostičkih uređaja te obavljanje kontrole ispravnosti sustava vozila preuzetih u rad, a prema uputstvima i planovima proizvođača vozila te sukladno pravilima struke;
  • izvršavanje radnih zadataka kod pojedinih popravaka na komponentama i dijelovima benzinskih, plinskih, dizel motora i specijalnih radnih strojeva, a prema uputstvima i planovima proizvođača vozila;
  • sudjelovanje kod provođenja dijagnostike ili defektaže kvara na vozilu, operacija preventivnog i korektivnog održavanja vozila i specijalnih radnih strojeva te servisa i popravaka klima uređaja na vozilima ugovornih poslovnih partnera i klijenata;
  • u suradnji, a nakon provedene dijagnostike ili defektaže, izrađivanje specifikacije potrebne opreme i rezervnih dijelova za zamjenu ili popravak;
  • popravci pojedinih mehaničkih, električnih, hidrauličkih, pneumatskih i sličnih sustava; obavljanje svakodnevnih i povremenih radova čišćenja i strojnog čišćenja radioničkih prostora servisa i ostalih prostorija iz svog djelokruga rada i djelokruga rada Službe
  • prema potrebi i izvanrednim situacijama, obavljanje povremeno pojedinih i izvanrednih poslova opisanih za radno mjesto Pomoćni operater, kao što su: obavljanje svih poslova servisne i tehničke podrške, zaštite i osiguranja, uređenja, čišćenja i sličnog u unutarnjim i vanjskim prostorijama i objektima u Službi kao i prostorija i objekata u Društvu;
  • obavljanje utovara i istovara robe i drugih poslova kod transporta robe; pomaganje kod sitnih popravaka, održavanja, pranja i čišćenja vozila, strojeva, uređaja, opreme i sličnog; pomaganje kod izdavanja, vaganja, brojenja i mjerenja robe, dopremanje robe u sve Službe Društva ovisno o količinama te uskladištenja robe unutar skladišta; sudjelovanje u povremenim i godišnjim inventurama;
  • obavljanje poslova rashodovanja alata, opreme ili slično; obavljanje svih pomoćnih građevinskih radova ili slično; briga o urednosti unutarnjih i vanjskih prostorija i objekata u Službi kao i prostorija i objekata u Društvu;
  • obavljanje privremeno i povremeno poslova servisne i tehničke podrške, zaštite i osiguranja, uređenja, čišćenja i sličnog u Službi i Društvu;
  • zaprimanje radnih naloga, pisanih i usmenih uputstava za rad te pripremanje potrebnog alata i materijala potrebnog za izvođenje radova servisne i tehničke podrške, zaštite i osiguranja, uređenja i čišćenja, pogona, strojeva, naprava, alata, instalacija, zgrada, objekata i slično;
  • obavljanje i svih ostalih poslova po nalogu neposredno nadređene osobe.

RIJEKA plus d.o.o., Blaža Polića 2, Rijeka, OIB: 83938812619, objavljuje

OGLAS

Za prijem radnika u radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca za sljedeće radno mjesto:

Automehatroničar 2 (m/ž) – 1 izvršitelj

Mjesto rada: RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 1

Vrsta zaposlenja: Neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca, KV/SSS

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Uvjet za radno mjesto:

  • SSS/KV tehničkog ili srodnog usmjerenja ili zanimanja ili
  • Rad na istovjetnim ili odgovarajućim poslovima popravka i održavanja putničkih vozila, teretnih vozila, motocikala, strojeva ili uređaja iz područja rada strojarstva, elektrotehnike, računarstva ili srodnih područja
  • Etičnost
  • Dinamičnost, proaktivnost, fleksibilnost i kooperativnost
  • Komunikativnost
  • Vozačka dozvola ''B'' kategorije vozila
  • Vozačka dozvola ''C'' ili ''D'' kategorije vozila je prednost, ali nije uvjet
  • Rad na računalu
  • Najmanje 3 (tri) godine radnog iskustva na poslovima iz domene automehanike, automehatronike, mehanike, mehatronike, autoelektrike, elektrike ili sličnih

Ponudi treba priložiti sljedeće dokumente:

  • molba
  • životopis
  • preslika domovnice/osobne iskaznice
  • preslika svjedodžbe/diplome, odnosno potvrda o stečenoj stručnoj spremi
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
  • potvrda o stažu (izvadak iz elektroničkog zapisa Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • preslika vozačke dozvole

Kandidati koji imaju zakonom određene prednosti:

Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Uz prijavu na javni natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta: dokaze o ispunjavanju formalno-pravnih uvjeta natječaja (koji se traže za sve kandidate) i dokaze kojima dokazuje da ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju.

Dokazi koje je osoba uz prijavu na natječaj dužna dostaviti kako bi ostvarila pravo prednosti pri zapošljavanju jesu sljedeći:

  • rješenje o priznatom statusu hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata, odnosno potvrdu o priznatom statusu hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili dragovoljca iz Domovinskog rata,
  • dokaz o nezaposlenosti – potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrda odnosno elektronički zapis Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, ne starija od mjesec dana,
  • preslika pravomoćnog rješenja, odluke ili drugog pravnog akta o prestanku prethodnog zaposlenja,
  • dokaz o oduzetoj roditeljskoj skrbi kad se prijavljuje dijete smrtno stradaloga ili nestaloga hrvatskoga branitelja iz Domovinskog rata bez roditeljske skrbi,
  • potvrda poslodavca da radno mjesto osobe ne odgovara njegovoj stručnoj spremi (u slučaju kad se na natječaj ili oglas javlja zaposleni hrvatski branitelj ili član njegove obitelji),
  • preslika pravomoćnog rješenja o priznatom pravu na novčanu naknadu iz članka 107. Zakona o hrvatskim braniteljima ili prava na zajamčenu minimalnu naknadu (ako se na natječaj javljaju djeca živućih hrvatskih branitelja),
  • potvrda o broju dana sudjelovanja u obrani suvereniteta Republike Hrvatske (u slučaju kad se na natječaj javlja hrvatski branitelj ili dijete živućeg hrvatskog branitelja),
  • rodni list (ako se na natječaj javlja dijete hrvatskog branitelja),
  • rješenje o priznatom statusu člana obitelji smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata,

Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9 Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Posebne odredbe o načinu izbora:

Poslodavac zadržava pravo za izbor kandidata provesti pisano ili usmeno testiranje odnosno provjeru znanja iz područja djelatnosti za radno mjesto za koje se natječaj provodi.

Kandidat koji ne pristupi razgovoru/provjeri/testiranju smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na natječaj.

Kandidati će biti pozivani na razgovor i/ili testiranje i/ili provjeru znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta putem elektroničke pošte i/ili broja telefona/mobitela kandidata koji su naveli u prijavi.

Poslodavac pridržava pravo, djelomično ili u cijelosti, u svako vrijeme poništiti ovaj natječaj ili pojedinu točku natječaja, odnosno ne donijeti odluku o izboru kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema prijavljenim kandidatima.

Kandidati će o tijeku i rezultatima natječaja biti obavješteni putem službene internetske stranice Rijeka Plus d.o.o., odnosno o rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 15 dana od dana donošenja odluke o izboru.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u obzir.

Objava, način i mjesto dostave prijave:

Prijave na natječaj dostavljaju se na adresu Blaža Polića 2/III, 51000 Rijeka, s naznakom „Za natječaj – Automehatroničar 2“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: RIJEKA plus d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: BLAŽA POLIĆA 2/III, 51000 RIJEKA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2464647.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en electrónica ofertadas.