Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Economistas > Blagajničko Računovodstveni/a Referent/ica

BLAGAJNIČKO RAČUNOVODSTVENI/A REFERENT/ICA. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sindikat hrvatskih učitelja na temelju članka 60. Statuta Sindikata hrvatskih učitelja, u skladu s člankom 2. i člankom 4. podstavkom B točkom 3. Pravilnika o unutrašnjem ustrojstvu i načinu rada tajništva i tijela u Sindikatu hrvatskih učitelja raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

BLAGAJNIČKO RAČUNOVODSTVENI REFERENT

na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom od 40 sati tjedno uz probni rad do 6 mjeseci - 1 izvršitelj

UVJETI:

- SSS, VŠS, VSS (ekonomski smjer) s najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

- informatička opismenjenost i znanje rada na osobnom računalu (korištenje Microsoft Office paketa)

- komunikacijske i suradničke sposobnosti

- dobro poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija neprofitnih organizacija

- odgovornost, analitičnost, organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje te pridržavanje vremenskih rokova

- samostalnost u radu

- komunikativnost i timski rad

- osobno poštenje i radna etika

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na Natječaj pristupnici su dužni priložiti:

- životopis

- domovnicu ili drugi dokaz o državljanstvu

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv pristupnika ne vodi kazneni postupak (ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja)

- elektronički zapis, odnosno presliku potvrde o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje (ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidat će predočiti izvornike.

Potpunom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Kandidatom prijavljenim na Natječaj smatra se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete iz Natječaja.

Prijavom na Natječaj pristupnici su izričito suglasni da Sindikat hrvatskih učitelja kao voditelj obrade osobnih podataka može prikupljati i obrađivati podatke u svrhu provođenja postupka za zapošljavanje, sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU 2016/679), Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine, broj 42/18) te Pravilnika o zaštiti osobnih podataka Sindikata hrvatskih učitelja.

Sindikat će osobne podatke pristupnika prikupljati i obrađivati samo u mjeri u kojoj je to potrebno za vrednovanje pristupnika te sukladno uvjetima ovog Natječaja. Prikupljeni osobni podaci pristupnika neće se koristiti ni obrađivati u druge svrhe.

Rok za podnošenje pisanih prijava i dostavu dokaza o ispunjavanju uvjeta iz Natječaja je 15 dana od objave Natječaja na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na mrežnim stranicama Sindikata hrvatskih učitelja www.shu.hr.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta Natječaja potrebno je dostaviti putem pošte na adresu Sindikata hrvatskih učitelja, Hebrangova 20, 10000 Zagreb; s naznakom «za natječaj za blagajničko računovodstvenog referenta».

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: SINDIKAT HRVATSKIH UČITELJA.

Instrucciones para solicitar:

Email: sindikatshu.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2470017.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.