Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > cuidador infantil de día/cuidadora infantil de día > Chůva V Dětské Skupině, Pracovníci Péče O Děti V Oblasti Předškolní Výchovy V Mimoškolských Zařízeních

Chůva v dětské skupině, Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních

Vacante de cuidador infantil de día/cuidadora infantil de día en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños › cuidador infantil/cuidadora infantil › cuidador infantil de día/cuidadora infantil de día.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech › Pracovníci pečující o děti, asistenti pedagogů › Pracovníci pečující o děti.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kvalifikační předpoklady:

- středoškolské vzdělání s maturitou v oborech - vychovatelka MŠ, učitelka MŠ, vychovatel, pedagog volného času, asistent pedagoga,

- obory sociální a zdravotní,

- akreditovaný kurz - Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky,

- akreditovaný kurz - Chůva pro děti v dětské skupině.

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost,

- zodpovědný přístup a pečlivost,

- výborný zdravotní stav,

- kreativita a tvořivost.

Náplň práce:

- péče o děti ve věku od 6 měsíců do 6 let.

- procházky, výlety,

- výtvarné činnosti.

Pracovní doba:

Po - Pá - ranní 6:30 - 15:00 hod, odpolední 9:00 - 17:30 hod.

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Kontakt telefonicky - 725 292 767 - PO - PÁ: 7:00 - 15:30 hod nebo e-mailem: personalnicentrin.cz

Región: Středočeský kraj.

Ver 128 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Centrin CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kamila Filipová, personalista. Tel.: +420 725 292 767,773 793 029. E-mail: personalnicentrin.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 292 767,773 793 029
  • Correo electrónico: personalnicentrin.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28671620744.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños › cuidador infantil/cuidadora infantil › cuidador infantil de día/cuidadora infantil de día ofertadas.