Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > director de centro educativo/directora de centro educativo > Direktor Javnega Zavoda - M/ž

DIREKTOR JAVNEGA ZAVODA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia (Savinjska) de director de centro educativo/directora de centro educativo

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd › Menedžerji/menedžerke na področju izobraževanja.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA ZAVODA, poskusno delo , Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA, NAČRTUJE IN VODI DELO ZAVODA, PRIPRAVI PROGRAM DELA, KATEREGA SESTAVNI DEL JE FINANČNI NAČRT S KADROVSKIM NAČRTOM IN ODGOVARJA ZA NJEGOVO IZVEDBO, SPREJEMA AKT O ORGANIZACIJI IN SISTEMIZACIJI DELA PO PREDHODNEM MNENJU REPREZENTATIVNIH SINDIKATOV V ZAVODU, PREDHODNEM SOGLASJU USTANOVITELJA TER SOGLASJU SVETA ZAVODA, PRIPRAVI PREDLOGE DRUGIH AKTOV, KI UREJAJO POMEMBNA VPRAŠANJA V ZVEZI Z DELOVANJEM ZAVODA, KI JIH SPREJME SVET ZAVODA, PRIPRAVI LETNO POROČILO (ZAKLJUČNI RAČUN) O DELU ZAVODA IN GA PREDLOŽI V SPREJEM SVETU ZAVODA TER V SOGLASJE ORGANU USTANOVITELJA, PRISTOJNEMU ZA IZDAJO SOGLASJA K FINANČNEMU NAČRTU IN PROGRAMU DELA ZAVODA, POROČA USTANOVITELJU IN SVETU ZAVODA O ZADEVAH, KI LAHKO POMEMBNO VPLIVAJO NA DELOVANJE ZAVODA,  PRIPRAVLJA PREDLOGE ZA SPREMEMBO STATUTA ALI PRAVIL ZAVODA, ČE JIH ZAVOD IMA, PREDLAGA USTANOVITELJU SPREMEMBO ALI RAZŠIRITEV DEJAVNOSTI ZAVODA, PREDLAGA USTANOVITELJU IN SVETU ZAVODA NAJEMANJE KREDITOV ZAVODA,

SKLEPA ZAVODSKO KOLEKTIVNO POGODBO, ČE JO ZAVOD IMA IN OPRAVLJA DRUGE NALOGE, DOLOČENE S TEM ODLOKOM IN DRUGIMI VELJAVNIMI PREDPISI.

, Ima izkazane vodstvene in organizacijske sposobnosti, druge pogoje v skladu z veljavnimi predpisi.

Kandidat mora ob prijavi na razpis predložiti program dela ter poslovnega in programskega razvoja zavoda za mandatno obdobje.

Zaželeno je, da imajo kandidati izkušnje pri izvajanju evropskih projektov in izkušnje pri izvajanju mladinskih programov ter vključevanju v organizirane oblike združevanja mladih.

Kandidat mora ob prijavi predložiti: kopijo diplome, življenjepis z navedbo delovnih izkušenj in strokovne usposobljenosti,

program dela ter poslovnega in programskega razvoja zavoda za mandatno obdobje ter pisno izjavo, da: je državljan Republike Slovenije, ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, za namen tega razpisa dovoljuje komisiji pridobitev podatkov iz uradnih evidenc. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 267 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: CELJSKI MLADINSKI CENTER, JAVNI ZAVOD ZA MLADINSKO KULTURO, IZOBRAŽEVANJE, INFORMIRANJE IN ŠPORT, Mariborska cesta 2 , 3000 CELJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: infomc-celje.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF40403.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de educación › director de centro educativo/directora de centro educativo ofertadas.