Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos especialistas > Doktor/ica Medicine, Specijalist/ica Pedijatrije

DOKTOR/ICA MEDICINE, SPECIJALIST/ICA PEDIJATRIJE. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Specialist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kandidat mora ispunjavati sljedeće uvjete:

•VSS, završen medicinski fakultet, doktor medicine;

•položen stručni ispit (samo za one koji su imali obvezu polaganja stručnog ispita);

•specijalizacija iz pedijatrije;

•odobrenje za samostalan rad (licenca);

•poznavanje rada na računalu;

•jedna godina radnog iskustva.

Kandidati su na natječaj obvezni dostaviti:

•potpisanu pisanu prijavu na natječaj;

•životopis;

•presliku dokaza o stručnoj spremi;

•presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu (samo za one koji su imali obvezu polaganja stručnog ispita);

•presliku uvjerenja o položenom specijalističkom ispitu;

•presliku odobrenja za samostalan rad – licenca;

•dokaz o radnom stažu – elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariji od dana objave natječaja;

•dokaz o državljanstvu Republike Hrvatske (preslika osobne iskaznice ili domovnice).

Izrazi koji se koriste u tekstu ovoga natječaja, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju iz članka 102. stavaka 1. - 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) dužni/dužne su priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, te dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, a koji su objavljeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema drugim posebnim zakonima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja i propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu svojih osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu u svrhu zapošljavanja, dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima, objavu imena i prezimena na mrežnim stranicama Doma zdravlja u slučaju odabira, a sve u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka.

Dom zdravlja Zagreb-Istok jamči svakom prijavljenom kandidatu da će dostavljenu dokumentaciju koristiti isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka. Sve pristigle prijave odgovarajuće će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima previđenim Pravilnikom o zaštiti i obradi arhivskog i registraturnog gradiva.

Prijave se podnose u zatvorenoj omotnici, do 10. svibnja 2024. godine, na adresu: Dom zdravlja Zagreb-Istok, Zagreb, Švarcova 20, s naznakom: „Prijava na natječaj za radno mjesto: doktora medicine, specijalist pedijatrije.“

Dom zdravlja Zagreb-Istok zadržava pravo, do donošenja odluke o izboru, poništiti ovaj natječaj.

Rezultati natječaja biti će objavljeni na mrežnim stranicama Doma zdravlja Zagreb-Istok.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dom zdravlja ZAGREB - ISTOK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Švarcova 20, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2488356.

Ver las 94 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas ofertadas.