Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > electricista > Elektryk W Dziale Utrzymania Ruchu

elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Wielkopolskie. Polonia

Demanda de electricista en Polonia (Wielkopolskie)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Elektrycy i elektronicy › Elektromonterzy i elektromechanicy › Elektrycy budowlani i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków:

- naprawy bieżące maszyn i urządzeń,

- wykonywanie przeglądów i napraw planowych,

- dbałość o infrastrukturę,

- raportowanie pracy w systemie informatycznym,

- wykonywanie nowych instalacji i przyłączy do maszyn

i urządzeń,

- relokacja maszyn,

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze branżowe - konieczne

- umiejętności: inicjatywa - konieczne; wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy - konieczne; podstawowa umiejętność obsługi komputera - konieczne; umiejętność czytania schematów elektrycznych i praktycznego zastosowania wiedzy - konieczne; urawnienia SEP "E" do 1 kV - konieczne; zaangażowanie w pracę - konieczne; umiejętność zarządzania czasem pracy - konieczne; Umiejętność pracy w zespole - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - dodatkowe

- inne zawody: Elektryk* - konieczne

- pozostałe: - wykształcenie minimum zawodowe jako elektryk,

- wynagrodzenie minimum 5.000,00zł miesięcznie + system premiowy (warunki do ustalenia indywidualnie z pracodawcą),

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- pozostałę warunki pracy do uzgodnienia,

FIRMA OFERUJE:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS),

- ubezpieczenie grupowe,

- możliwość bezpłatnej nauki języków obcych,

- pracę w środowisku z ludźmi działającymi z pasją,

- pracę nad ciekawymi projektami,

- możliwość doskonalenia poprzez udział w szkoleniach i innych inicjatywach firmowych,

OSOBY ZAINTERESOWANE !!

podjęciem zatrudnienia proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

rekrutacjaairspiralo.com

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty:

- CV,

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: AIR SPIRALO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Marta Maćkowiak, email: rekrutacjaairspiralo.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1414StPr/24/0106.

Ver las 258 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.