Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Erikoissiivooja Keikkatöihin, Lokki Henkilöstöpalvelut Oy, Vantaa

Erikoissiivooja keikkatöihin, Lokki Henkilöstöpalvelut Oy, Vantaa

Oferta de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme erikoissiivoojaa keikkatöihin Uudenmaan alueelle! Kohteet sijaitsevat ympäri Uuttamaata, mutta työt alkavat asiakasyrityksemme tiloista Helsingistä. Työ on joustavaa ja voit itse vaikuttaa työvuoroihisi!

Odotamme sinulta:

- Itsenäistä ja reipasta asennetta työntekoon

- Luotettavuutta

- Kokemusta siivoustyöstä

- Ajokortti eduksi

- Suomen kielen taitoa

- Pitkät työsuhteet ja/tai suosittelijat eduksi

Tarjoamme sinulle:

- Mahdollisuuden pitkäaikaiseen työsuhteeseen hyvämaineisessa siivousalan yrityksessä

- Arvokasta työkokemusta

- Oman henkilöstökonsultin koko työsuhteen ajan

- Palkkauksen kiinteistöpalvelualan TES mukaan

Lähetä hakemuksesi pikaisesti tai ole yhteydessä minuun, jos haluat kuulla tästä tai muista vastaavista avoimista paikoista lisää.

Yhteydenotot: Mette Mäkinen, p. 050 549 9221, mette.makinenlokki.fi   http://lokki.likeit.fi/apply/7279946

Lokki henkilöstöpalvelut Oy - Oma henkilöstökonsultti palveluksessasi

Olemme toimineet henkilöstöpalvelualalla vuodesta 2005 ja kuulumme Henkilöstöpalveluyritysten liittoon. Visiomme on tarjota paras asiakaskokemus luotettavalla, ihmisläheisellä ja vaivattomalla palvelullamme ympäri Suomen. Tärkein voimavaramme on ihminen, jonka tiedämme menestyvän parhaiten luotettavassa ja kannustavassa ilmapiirissä. Meillä Lokilla sinua tukee oma henkilöstökonsultti koko työsuhteesi ajan. Lokilla uskomme kumppanuuteen, joka saavutetaan joustavan palvelun tuloksena. Tutustu meihin ja avoimiin työpaikoihimme: www.lokki.fi  http://www.lokki.fi/   http://www.lokki.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Lokki Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:29de4bc1-1319-446f-bedc-bbdab3b82a0d.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.