Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Gerontodomaćica

GERONTODOMAĆICA. Croacia

Contratación de Limpiadores y asistentes domésticos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova određen je Zakonom o socijalnoj skrbi, Pravilnikom o minimalnim uvjetima za pružanje socijalnih usluga i Uputnicom Hrvatskog zavoda za socijalni rad Virovitica, Podružnica Pitomača pojedinačno za svakog korisnika.

Opis poslova i zadataka koji se pretežito obavljaju na radnom mjestu:

- organiziranje prehrane (priprema ili nabava i dostava gotovih obroka u kuću)

- obavljanje kućnih poslova (dostava živežnih namirnica, pomoć u pripremanje obroka, pranje posuđa, pospremanje stana, donošenje vode, ogrijeva i slično, organiziranje pranja i glačanje rublja, nabava lijekova i drugih potrepština)

- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba

- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba

Na oglas se mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijavi treba priložiti:

- prijavu na oglas,

- životopis

- osobna iskaznica (presliku obje strane)

- dokaz o radnom stažu – uvjerenje (elektronički zapis ili potvrda) Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o prijavama i odjavama na mirovinsko osiguranje iz kojeg je razvidan mirovinski staž i stručna sprema ili potvrda poslodavca, odnosno drugu ispravu (presliku Ugovora o radu, rješenja i sl.) iz koje je vidljivo u kojoj struci, na kojim poslovima i u kojem trajanju je ostvareno radno iskustvo.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora, kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DRAFT d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kladare 19C, Kladare, 33405 Pitomača

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474473.

Ver las 151 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.