Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera > Jäätelönmyyjä, Sv-palvelut, Lohja

JÄÄTELÖNMYYJÄ, SV-Palvelut, Lohja. Helsinki-Uusimaa

Vacantes de vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Katu- ja markkinakauppiaat › Katumyyjät (elintarvikkeet).

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule mukavaan kesätyöhön herkullisten jäätelöiden pariin!

Tarvitsemme jäätelönmyyjän Lohjan Hossanmäen abc:n pihapiirissä sijaitsevaan jäätelökioskiin.

Työajat sijoittuvat vaihtelevasti aamu-päivä-ilta ja viikonloppuvuoroihin.

Työ tunteja n.15-30/viikko.  Työvuorot tehdään pääsääntöisesti yksin , mutta kiireaikoina

työparin kanssa.

Työ on monipuolista asiakaspalvelutyötä joka sisältää mm: Jäätelöpallojen pyörittämistä ,

pehmis ja jäätelöannosten valmistamista , kioski tuotteiden myyntiä, kioskin avaaminen ja

sulkeminen , tavaroiden vastaanotto ,  kioskin siisteydestä huolehtiminen sekä muut jäätelö-

kioskin päivittäiseen toimintaan liittyvät työtehtävät.

Työ edellyttää itsenäistä ja vastuullista työotetta , oma-aloitteisuutta , joustavuutta , luotettavuutta ,  , paineensietokykyä eikä hymy hyydy kiireisinä aikoina.

Aikaisempi työkokemus on eduksi, mutta sen puuttuminen ei ole este  koska annamme

kattavan perehdytyksen työhön tärkeintä  on oikea asenne oppimiseen ja työ tekemiseen.

Voisiko tämä olla sinun kesätyöpaikkasi , mistä saat myös arvokasta työkokemusta , Jos

kiinnostuit ja koet olevasi sopiva tähän työhön niin kerro itsestäsi vapaamuotoisella työhakemuksella  sähköpostitse viimeistään 8.5.2024 mennessä   gelatoluukku.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: SV-Palvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:fd0d91da-d4ef-4e6f-a514-e4991b0ed0db.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera ofertadas.