Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > representante comercial > Asiakaspalvelija / Palvelun Markkinoija, Suomen Jalometallikierrätys Oy, Turku

Asiakaspalvelija / Palvelun markkinoija, Suomen jalometallikierrätys Oy, Turku

Empleos en Varsinais-Suomi (Finlandia) de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Suomen Jalometallikierrätys Oy on Suomen suurin jalometallien kierrätykseen erikoistunut yritys, markkinajohtaja alallaan, suomalainen osakeyhtiö ja Suomalaisen Työn Liiton jäsen.

Tarjoamme asiakkaillemme mahdollisuuden muuttaa jalometallit rahaksi kotimaisella palvelulla.

Ostamamme jalometallit päätyvät uusiokäyttöön koruteollisuuden ja lääketieteen kasvaviin tarpeisiin.

Laatu, turvallisuus ja helppous ovat palvelumme prioriteetteja.

Toimipisteemme sijaitsevat Turussa ja Helsingissä.

Haemme nyt motivoituneita sekä menestystä janoavia puhelinneuvottelijoita kokoaikatyöhön sisäänostoyksikköön Turun toimipisteeseemme.

Eli jos haluat tulla hyväntuuliseen työpaikkaan ja haet innostavaa ja haastavaa pestiä, olet ehdottomasti haluamamme henkilö!

Työtehtäviin kuuluu:

-palvelun markkinointi

-tilauskäsittely järjestelmiin

-asiakkuuden ylläpitovaiheet

Edellytämme hakijalta

-kykyä toimia ammatillisen ja energisen tiimin jäsenenä

-hyviä vuorovaikutustaitoja ja korkeaa työmotivaatiota

-kehittymiskykyä ja valmiutta toimia asiakaspalvelutehtävissä

Et tarvitse aikaisempaa kokemusta call center työstä. Tulemme antamaan sinulle kaiken tuen ja koulutuksen, jotta voisit päästä tavoitteeseesi.

Maksamme työstäsi AINA kiinteän tuntipalkan, jonka lisäksi provision ja mahdollisuuden lounasetuun.

Lähetä lyhyt vapaamuotoinen hakemuksesi ja CV sähköpostitse.

"Metalleista Jaloimman Kierrätystä - Tule mukaan"

klo 09.00 - 17.00

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Suomen jalometallikierrätys Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:b8006dba-db60-41d4-8726-e301d48c7483.

Ver las 394 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.