Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > representante comercial > A-lehtien Myyntineuvottelija, Kesätyö, 5 Paikkaa, M&j Dynastia Oy, Jyväskylä, Jyväskylä

A-lehtien myyntineuvottelija, kesätyö, 5 paikkaa, M&J Dynastia Oy, Jyväskylä, Jyväskylä

Vacante en Keski-Suomi (Finlandia) de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Palkkaamme tiimiimme 5 kesätyöntekijää helposti myytävien tuotteiden pariin. Työsuhteen kesto erikseen sovitusti 1-3kk. Olemme Vastuullinen kesätyönantaja-sertifioitu yritys.

Myymme puhelimitse A-lehtien tuotevalikoimaa aiemmille asiakkaille ja kohdistettuihin asiakasrekistereihin. Hoidamme puhelumme niin, että asiakkaat kokevat saavansa asiantuntevaa sekä ystävällistä palvelua ja tietävät mitä tilaus pitää sisällään. Tarjouksemme ovat kiinnostavia, edullisia ja sisältävät houkuttelevia lahjoja, jotka helpottavat myyntiä.

Koulutuksemme on kattava ja tiiminvetäjämme ovat joka päivä tukena ja apuna erilaisten asiakaskohtaamisten hoitamisessa sekä koulutusohjelmamme läpiviennissä. Lisäksi työkulttuurimme on avulias, eli työkaveritkin auttavat sinua jakamalla hyviä vinkkejä.

Työaikasi on 4 tuntia päivässä ja työvuorot voimme sopia erittäin joustavasti, eli työ soveltuu monenlaisiin elämäntilanteisiin. Työskentelemme ma-pe, mutta halutessasi voit työskennellä myös lauantaisin. Työvuorot voimme sopia 09-20:30 väliselle ajalle arkisin.

Työntekijöillämme on turvana takuupalkka, mutta tulososuudet, provisiot ja bonukset ovat erittäin hyvin palkkioitu ja sinulla on mahdollisuus vaikuttaa omaan ansiotasoosi. Lisäksi saat arvokasta kokemusta CV:hen myynnin osaamisalalta, mikä on erittäin arvostettua työmarkkinoilla.

Emme edellytä aiempaa kokemusta, mutta sujuva suomenkielen taito ja vähintään 16 vuoden ikä vaaditaan. Meillä on hyvä työyhteisö ja panostamme tiimihenkeemme, jotta jokainen kokee olonsa turvalliseksi ja viihtyy työssään.

Lue meistä lisää kotisivultamme ja jätä hakemuksesi alla olevan linkin kautta. Lisätietoja työstä antaa Janiina Kekkonen sähköpostitse janiina.kekkonenmjdynastia.fi ja puhelimitse 044 526 4462.

www.mjdynastia.fi

Käy tsekkaamassa myös somekanavamme:

www.facebook.com/mjdynastia

www.instagram.com/mjdynastia

www.linkedin.com/company/mjdynastia

www.mjdynastia.fi/l/palkinnot

4h/pv

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: M&J Dynastia Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:4b58d170-43e6-4bc1-b9c7-59ecfdbe8877.

Ver las 393 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.